Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Громадські обговорення

Оприлюднено 20.03.2019


ЗВІТ

про проведення громадського обговорення щодо перейменування залізничної станції Путивль на залізничну станцію Буринь

 

На виконання рішення виконавчого комітету від 17.01.2019 № 16 «Про перейменування залізничної станції Путивль» від 22 січня 2019 на офіційному веб-сайті Буринської міської ради http://buryn-miskrada.gov.ua оприлюднене інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення, пропозиції приймались як в письмовій формі так і на офіційну електронну адресу buryn.rada@ukr.net. Також інформація була оприлюднена в газеті «Рідний край» від 25.01.2019 № 4.

Починаючи з 22 січня 2019 року усі бажаючі мали змогу надавати свої пропозиції чи зауваження на електронну адресу, а також отримати консультації з питання, що вноситься на обговорення, звернувшись до Буринської міської ради особисто або у телефонному режимі. Обговорення проекту  проводилось і з населенням на місцях.

Термін надання пропозицій у рамках громадського обговорення з даного питання закінчився 20 березня 2019 року.

У період проведення громадського обговорення надійшло 240 листів від жителів громади, юридичних осіб, організацій, установ, громадських організації, з них на електронну адресу - 239 та 1 лист надійшов на поштову адресу Буринської міської ради: 41700, Сумська обл., м. Буринь, вул. Першотравнева, 1.

Із загальної кількості учасників обговорення щодо перейменування залізничної станції Путивль на залізничну станцію Буринь висловилися: «за» - 236 осіб та «проти» - 4 особи.

Також додатково на офіційну сторінку Буринської міської ради у соціальній мережі «Facebook» з підтримкою ініціативи перейменування залізничної станції отримано 53 повідомлення.