Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериГромадські обговорення

Оприлюднено 20.03.2019


ЗВІТ

про проведення громадського обговорення щодо перейменування залізничної станції Путивль на залізничну станцію Буринь

 

На виконання рішення виконавчого комітету від 17.01.2019 № 16 «Про перейменування залізничної станції Путивль» від 22 січня 2019 на офіційному веб-сайті Буринської міської ради http://buryn-miskrada.gov.ua оприлюднене інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення, пропозиції приймались як в письмовій формі так і на офіційну електронну адресу buryn.rada@ukr.net. Також інформація була оприлюднена в газеті «Рідний край» від 25.01.2019 № 4.

Починаючи з 22 січня 2019 року усі бажаючі мали змогу надавати свої пропозиції чи зауваження на електронну адресу, а також отримати консультації з питання, що вноситься на обговорення, звернувшись до Буринської міської ради особисто або у телефонному режимі. Обговорення проекту  проводилось і з населенням на місцях.

Термін надання пропозицій у рамках громадського обговорення з даного питання закінчився 20 березня 2019 року.

У період проведення громадського обговорення надійшло 240 листів від жителів громади, юридичних осіб, організацій, установ, громадських організації, з них на електронну адресу - 239 та 1 лист надійшов на поштову адресу Буринської міської ради: 41700, Сумська обл., м. Буринь, вул. Першотравнева, 1.

Із загальної кількості учасників обговорення щодо перейменування залізничної станції Путивль на залізничну станцію Буринь висловилися: «за» - 236 осіб та «проти» - 4 особи.

Також додатково на офіційну сторінку Буринської міської ради у соціальній мережі «Facebook» з підтримкою ініціативи перейменування залізничної станції отримано 53 повідомлення.