Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Вакансії

Вакансія від 18.01.2022


Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради
(розпорядження міського голови від 17.01.2022 № 3-ОД)

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту за відповідним напрямком діяльності за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста та  стаж роботи на керівних посадах не менше двох років.

Претенденти на зайняття вакантної посади повинні знати Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про соціальні послуги», вільно володіти державною мовою та вміти працювати на комп’ютері в режимі користувача з основними програмами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Буринської міської ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копія паспорта громадянина України;

- копію документу про повну загальну середню освіту, який  підтверджує вивчення української мови, як навчального предмета (дисципліни) або державного сертифіката про рівень володіння державною мовою;

- копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію  кандидата на посаду (охоплює попередній рік) в електронному вигляді;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- копію трудової книжки.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення. За довідками та отриманням додаткової інформації звертатися за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 1, тел.: 22207.