Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериПорядок організації надання соціальних послуг

 

Порядок організації надання соціальних послуг

Законодавча база:

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про соціальні послуги",

ПОСТАНОВА КАБІНЕТА МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 1 червня 2020 р. № 587 "Про організацію надання соціальних послуг"

ПОСТАНОВА КАБІНЕТА МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 1 червня 2020 р. № 430 "Про затвердження Порядку підготовки та перепідготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності",

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІД 16.06.2020 № 419 "Про затвердження Методики обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї для надання соціальних послуг"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІД 23.06.2020 № 429 "Про затвердження Класифікатора соціальних послуг",

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ від 16.11.2020 № 769 "Про затвердження форм документів, необхідних для надання соціальних послуг".

 

Особи, які опинилися у складних життєвих обставинах, мають право на отримання соціальних послуг

Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року  № 587 «Про організацію надання соціальних послуг» затверджено ПОРЯДОК надання соціальних послуг, який визначає механізм виявлення осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, та організації їм соціальних послуг відповідно до індивідуальних потреб. 

Цим Порядком визначений перелік осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та які не можуть самостійно подолати негативний вплив обставин.

Соціальні послуги надаються відповідно до державних стандартів соціальних послуг, затверджених Мінсоцполітики, установою, що належать до надавачів соціальних послуг, на сьогодні це – Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради.

У разі звернення особи, яка належить до вразливих категорій населення або перебувають під впливом чинників, що можуть зумовити потрапляння у складні життєві обставини, орган соціального захисту населення інформує таку особу про соціальні послуги, якими вона може скористатися, умови та порядок їх отримання, про необхідність оцінювання потреб у соціальних послугах.

Соціальні послуги можуть надаватися:

  • за рахунок бюджетних коштів;
  • з установленим диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг;
  • за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб відповідно до законодавства.

Для отримання соціальних послуг особа звертається до відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету Буринської міської ради та подає заяву про надання соціальних послуг разом з документами, зазначеними у пункті 28 цього Порядку.

Адреса розташування відділу: м. Буринь вул. Незалежності, 8.