Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериІнформація про перевірку претендентів

Управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради


Дехніч Таміла Василівна

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, 21.03.2018 розпочато проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» головним спеціалістом управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради  Дехніч Тамілою Василівною.

ЗаяваДекларація про доходи

За результатами проведеної перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»  встановлено, що стосовно головного спеціаліста управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Дехніч Таміли Василівни заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Місевріна Віталія Олександрівна

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, 21.03.2018 розпочато проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» головним спеціалістом управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Місевріною Віталією Олександрівною.

ЗаяваДекларація про доходи

За результатами проведеної перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»  встановлено, що стосовно головного спеціаліста управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Місевріної Віталії Олександрівни заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Романчук Ярослав Михайлович

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, 21.03.2018 розпочато проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» завідувачем сектора молоді, спорту управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради  Романчуком Ярославом Михайловичем.

ЗаяваДекларація про доходи

За результатами проведеної перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»  встановлено, що стосовно завідувача сектора молоді, спорту управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Романчука Ярослава Михайловича заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Вареник Світлана Сергіївна

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, 26.03.2018 розпочато проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» спеціалістом 1 категорії відділу культури та туризму управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Вареник Світланою Сергіївною.

ЗаяваДекларація про доходи

За результатами проведеної перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»  встановлено, що стосовно спеціаліста 1 категорії відділу культури та туризму управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Вареник Світлани Сергіївни заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Головко Андрій Миколайович

За результатами проведеної перевірки, встановлено, що стосовно Головка Андрія Миколайовича, спеціаліста 1 категорії сектору молоді, спорту управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.