Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериПідсумки сесії

ДЕПУТАТИ ВИРІШИЛИ КІЛЬКА НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ БУРИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

 

Сьогодні депутати Буринської міської ради вирішили кілька нагальних питань громади, серед яких – додатково виділені кошти на укриття Буринського міського ліцею № 1 ім.В.М.Кравченка.

На засіданні сесії Буринської міської ради восьмого скликання депутати внесли зміни та доповнення до рішення міської ради восьмого скликання від 24.02.2022 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (міської територіальної громади) на 2022-2024 роки, додатково виділивши кошти на укриття Буринського міського ліцею № 1 ім.В.М.Кравченка.

Депутати присвоїли звання «Почесний громадянин Буринщини» (посмертно) Юрію Дорошенку та Андрію Полозу.

На сесії затверджений новий склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Буринської міської ради у зв’язку із кадровими змінами.

Також розглянуто низку питань можливих під час правового стану воєнного часу, що стосуються земельних відносин.

- Дякую, що оперативно відгукнулися і прийняли вкрай важливі рішення. Особливо, що стосується забезпечення безпекового середовища дітям Буринщини під час нового навчального року, - зазначив Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА. - Сподіваюся, що управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради якнайефективніше використає час, аби освоїти кошти і належно підготувати укриття.

Слава нашим Героям-захисникам, які віддали своє життя за кожного із нас!