Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериГромадське обговорення

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про проведення громадського обговорення з питання щодо заходів з подолання наслідків колоніального минулого пам’яток історії та монументального мистецтва на території Буринської територіальної громади

Виконавчий комітет Буринської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо заходів з подолання наслідків колоніального минулого пам’яток історії та монументального мистецтва на території Буринської територіальної громади та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Буринська міська рада.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 41700, вул. Першотравнева, 1, м. Буринь, Конотопського району Сумської області або на електронну пошту міської ради: buryn.rada@ukr.net.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Буринської міської ради.

Підстава проведення громадського обговорення - розпорядження міського голови від 27.05.2024 № 88-ОД «Про проведення громадського обговорення з питання щодо заходів з подолання наслідків колоніального минулого пам’яток історії та монументального мистецтва на території Буринської територіальної громади».