Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериПовідомлення про початок роботи над проєктом

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ МІСЦЕВОГО ПЛАНУ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 

На виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України «Про управління відходами», відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 р. № 947 уповноважені виконавчі органи Буринської міської ради розпочали роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Буринської територіальної громади.

Місцевий план управління відходами – документ державного планування, що містить комплекс взаємозв’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма зацікавленими виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в населених пунктах в межах території територіальної громади з урахуванням принципів співробітництва органів місцевого самоврядування, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей.

Інформуємо про утворення робочої групи для підготовки пропозицій до проекту місцевого плану та узгодження позицій до них (далі – робоча група), до складу якої можуть входити за згодою представники суб’єктів місцевого розвитку.

Пропонуємо долучитися до робочої групи представникам органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, агенцій місцевого та регіонального розвитку, асоціацій органів місцевого самоврядування та громадських організацій, які зацікавлені в участі у процесі формування та реалізації політики з управління відходами на території Буринської територіальної громади.

Заявку на долучення до робочої групи просимо подати у термін до 15 травня 2024 року.

Пропонуємо усім заінтересованим особам (суб’єктам господарювання, об’єднанням громадян, жителям громади та іншим) подавати пропозиції до проекту МПУВ Буринської територіальної громади у письмовому вигляді з обґрунтуванням у термін до 14.06.2024 р. 

Заяви на долучення до робочої групи, а також пропозиції до проекту місцевого плану приймаються на адресу Буринської міської ради:

41700, Сумська обл., Конотопський р-н, м. Буринь, вул. Першотравнева, буд. 1;

на електронну пошту: buryn.rada@ukr.net