Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериCпівпраця з громадською організацією
ПОДАРУНКИ ВІД «ЛІГИ СУЧАСНИХ ЖІНОК» БУРИНСЬКІЙ ГРОМАДІ
 

Завдяки співпраці із громадською організацією «ЛІГА СУЧАСНИХ ЖІНОК» у партнерстві з Save the Children в інклюзивно-ресурсному центрі Буринської міської територіальної громади облаштовано ресурсну кімнату, що є спеціально облаштованим освітнім простором, спрямованим для гармонійного, емоційного, психічного та фізичного розвитку осіб з особливими освітніми проблемами. 

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА, підписуючи Меморандум про  співпрацю з громадською організацією «Ліга сучасних жінок», наголосив, що під час воєнного стану найменші мешканці громади, як, певне, ніхто, потребують соціальної підтримки і захисту.

Нещодавно відповідно до Меморандуму про співпрацю між Буринською міською радою та Громадською організацією «Ліга сучасних жінок» до Бурині прибув гуманітарний вантаж щодо реалізації проєкту. 

Варто нагадати, що проєкт «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення потреб у психосоціальній підтримці постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхній сімей в Україні. Центри.» реалізується за підтримки Міжнародної організації Save the Children International.

Для обладнання ресурсної кімнати надійшли, зокрема дитячі столики, інтерактивна дошка, іграшки для розвитку дрібної моторики рук, ігри для розвитку.

Частину матеріалу задіяно для роботи практичного психолога  у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради у кімнаті психосоціальної підтримки. 

Заступник Буринського міського голови Лариса САДОВА та керівник інклюзивно-ресурсного центру Олена ЧУГАЙ, зустрічаючи наданий для психологічної підтримки вантаж, зазначили, що, починаючи з вересня 2023 року до Буринської громади прибуватимуть тренери для проведення тренінгових занять з різними віковими категоріями цільових груп дітей та їх батьками. Як  приємний подарунок за майбутню співпрацю, Буринська громада одержала цікаві набори та іграшки для відвідувачів центру,  а також для дітей  із сімей соціально вразливих категорій. 

Тож дякуємо громадській організації  «Ліга сучасних жінок» та міжнародній організації Save the Children International за надану допомогу та впевнені у подальшій плідній співпраці.

Більш детально за посиланням: www.facebook.com