ОГОЛОШЕННЯ

Головне територіальне управління юстиції у Сумській  області  інформує, що відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 30.04.2016 Буринське районне управління юстиції припинило надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Одночасно повідомляємо, що:

• послуги  з питань державної реєстрації нерухомості місті Буринь та Буринському районі надаються: Виконавчим комітетом Буринської  міської ради за адресою: 41700, м. Буринь, вул. Першотравнева, 1 м. Буринь, вул. Першотравнева,  тел.(05454) 2-14-50, buryn.rada@ukr.net
  • послуги  з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу у місті Буринь та Буринському районі надаються:
  • Буринською районною державною адміністрацією за адресою: м. Буринь, пл. Першотравнева, 20, тел. (05454)2-10-67, факс 2-45-17, burynzagal@i.ua
  • Нотаріусами:

- Буринська районна державна нотаріальна контора
41700, м. Буринь, вул. Дем'яна Бєдного, 5
В. о. завідувача нотконторою - Ковальова Лариса Борисівна
тел.: (05454) 2-15-00

Прийомні дні: понеділок, вівторок, середа, четвер 8 - 17.15 год., п'ятниця 8 - 16 год.

(Обідня перерва 12 - 13 год.)

Перша, друга, четверта середа місяця 13 - 17.15 год., - робота з архівними документами.

- Приватний нотаріус Буринського районного нотаріального округу

Анохін Олександр Володимирович

41700, Сумська обл., Буринський р-н, м. Буринь, пров. Горького, 2/1

тел.: (ф.) (05454) 2-45-50

-Приватний нотаріус Буринського районного нотаріального округу

Головенська Людмила Вікторівна

41700, Сумська обл., Буринський р-н, м. Буринь, площа Першотравнева, буд. 9

тел.: (05454) 2-35-97

Доводимо до відома громадян!

Згідно законодавства України послуги з державної реєстрації нерухомості та бізнесу  можливо отримати за принципом екстериторіальності, а саме:

• відповідно до ст. 3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  державна реєстрація права власності та інших речових прав на об’єкти нерухомого майна проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя, крім державної реєстрації права власності та інших речових прав, що проводиться нотаріусами незалежно від місцезнаходження нерухомого майна,
  • відповідно до ст. 4 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців - в межах України.