ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Великдень в ДНЗ№2 Джерельце

Змістовно і весело у ДНЗ №2 "Джерельце" пройшов тематичний захід під назвою "На Буринщину прийшов Великдень", яке подарували всім присутнім вихованці молодшої групи №2 разом з вихователем Опімах А.В. та музичним керівником Устиновою Л. В.

З раннього віку вихователі нашого садочка знайомлять дітей зі звичаями українського народу та виховують інтерес до народних традицій.

Під час свята у присутніх була можливість переглянути виставку пасок, крашанок, та писанок. Милувало око Великоднє дерево, виготовлене вихованцями групи та вихователем.

У заході прийняли участь батьки  діток, які поділилися з усіма секретами святкування Великодня в своїх родинах. Велике задоволення отримали всі глядачі та учасники такого дійства.