ПАМ'ЯТНА ДАТА

Буринчани відзначили 71-шу річницю Перемоги над нацизмом у Європі

Дев’ятого травня 2016 року буринчани відзначали 71-шу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На мітинг-реквієм до Меморіалу Слави зібралися ветерани війни, учасники бойових дій та антитерористичної операції, представники трудових колективів підприємців, установ та організацій міста, учнівська молодь, громадськість. Зі святом перемоги присутніх привітали міський голова В. Мельник, голова райдержадміністрації В. Бойко, військовий комісар Д. Гайда, голова районної організації ветеранів війни та праці А. Кнуренко.

Після привітання школярів та виступу аматорів районного будинку культури присутні на мітингу поклали до Меморіалу Слави квіти в пам'ять про загиблих, страчених та зниклих безвісти в роки Другої світової війни земляків.