Буринська лікарня

Буринській лікарні – подарунки від небайдужих громадян

Біохімічний аналізатор і коагулятор поповнили матеріальну базу головного закладу охорони здоров’я Буринської територіальної громади. Завдяки цьому обладнанню мешканці Буринщини і всі, хто звертатиметься до медичною допомогою до Буринської лікарні, матимуть змогу більш точно та вчасно діагностувати захворювання.

Міською владою планувалася заміна застарілого обладнання медичного закладу. Однак через брак коштів закупівля постійно відкладалася. Тепер завдяки подарунку у подальшому кошти можуть бути спрямовані для придбання інших вкрай необхідного медичного устаткування.

- Ми постійно працюємо для покращення життя мешканців громади. На відміну від «діяльності» окремих депутатів, які займаються популізмом, створюючи деструктивну ситуацію: проводять незрозумілі «інспектування» закладів, освіти, медицини у населених пунктах, - наголосив Віктор Ладуха на зустрічі із медиками.