Акція «Повертайся Герою, тебе чекають вдома»

Буринське бюро правової допомоги вдруге організовує акцію «Повертайся Герою, тебе чекають вдома»

За ініціативи працівників Буринського бюро правової допомоги вже протягом двох років поспіль проводиться акція «Повертайся, Герою, тебе чекають вдома»
Учні загальноосвітн6іх шкіл Буринської міської територіальної громади збирають необхідні речі для військових, добровольців російсько-української війни, малюють малюнки, роблять вироби.

Цьогоріч, напередодні Старого Нового року та до Дня пам’яті «кіборгів» до акції долучилися Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю.М.Лавошника та Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. В.М.Кравченка, під час якої зібрана неймовірна кількість малюнків, оберегів, продуктів харчування та необхідних речей нашим воїнам.

Сьогодні у Буринській спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В.М. Кравченка В.М. завідувач сектору Буринського бюро правової допомоги Марія БОНДАРЕНКО та представники ГО «Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів у Сумській області», НВР «Правий сектор» Олександр КУКСА провели урок патріотичного виховання.

При спілкуванні з учнями стало зрозуміло, що діти прекрасно орієнтуються у тому, що відбувається в Україні, переймаються проблемами війни. Підтвердження цьому - малюнки, обереги, та інше.

Марія Бондаренко після основної частини уроку, нагадала учням про їх права, куди саме потрібно звертатись, якщо вони стали свідками або жертвами правопорушення.

Усі учні отримали буклети «Твої права - Твій захист».