Благоустрій

Чисті зупинки – від міських комунальників

Працівники з благоустрою комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» упорядковували автобусні зупинки обабіч доріг обласного сполучення

У спекотливу погоду, яка нині встановилася, чекати рейсового транспорту, звісно, приємніше у прохолоді автобусних зупинок.

На жаль, трапляється, що недобросовісні пасажири залишають біля зупинок і у них самих сміття. Тому буринські комунальники взялися тут наводити порядок та облаштовувати території довкола.

Почали з найбільш жвавого транспортного сполучення – від автобусних зупинок, що неподалік Буринської лікарні, та у с.Чумакове.

«Жителям, які очікують транспорту, не важливо, у чиєму віданні споруди. Головне – тут має бути порядок. І ми дбаємо, аби на території Буринської громади усе мало привабливий вигляд», - акцентував увагу Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА.