Вшанували пам'ять

Вшанували пам'ять Олексія Коробенкова

Сьогодні на Алеї Героїв у Бурині вшанували пам'ять Олексія Коробенкова, який сім років тому загинув у районі Савур-могили Донецької області.
Капітан Олексій Коробенков – був кадровим офіцером, який із честю виконав свій обов’язок. Він став першим у сумному списку тих, з ким прощалася у скорботі Буринщина.

28 липня 2014 року офіцер О.Коробенков загинув під час обстрілу із РСЗВ «Град» у районі Савур-могили Донецької області.

Олексій похований у рідному селі Олександрівка, що на Буринщині.

Указом Президента України нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступені (посмертно).

У серпні 2014 року Олексію мало б виповнитися 24 роки.

«Наш обов’язок пам’ятати наших Героїв кожного дня», - зазначив заступник Буринського міського голови Сергій ЧЕРЕДНИК, покладаючи квіти на Алеї Героїв до портрету Олексій Коробенкова.