КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду провідного спеціаліста відділу доходів та фінансів фінансового управління Буринської міської ради
(розпорядження міського голови від 27.07.2021 № 121-ОД)

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста за спеціальністю «Облік і аудит», вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Претенденти на зайняття вакантної посади повинні знати Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», Бюджетний Кодекс України, вміти працювати на комп’ютері в режимі користувача з основними програмами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Буринської міської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію кандидата на посаду (охоплює попередній рік) в електронному вигляді;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • копію трудової книжки.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення. За довідками та отриманням додаткової інформації звертатися за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 1, тел.: 2 17 54.