Cоціальний захист

Обговорили проблеми насильства у сім’ї

На засідання круглого столу «Сучасна проблема насильства в сім’ї», який відбувся  у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради, обговорилися проблеми порушення прав людини і прав члена родини у сім’ї.

Директор територіального центру, фахівці  із соціальної роботи, працівники Буринського бюро правової допомоги, начальник Буринського районного сектору філії Державної установи (центр пробації) в Сумській області зібралися за «круглим столом» для обговорення актуальної для нашої країни і кожного громадянина проблеми насильства у сім’ї.

Метою «круглого столу» було завдання  скоординувати роботу служб, установ та організацій щодо покращення профілактичної роботи з попередження та профілактики насильства в сім’ї.

Кожен виступаючий зазначав, що проблема насильства в родині стоїть досить гостро. Її небезпечність полягає у тому, що прояви жорстокості та насильства в сім’ї не лише руйнують гармонію родинних стосунків, а й виступають передумовою злочинності у суспільстві загалом. Особливо ще й тому, що від неї страждають діти. Діти не лише спостерігають за насильством у своїй сім’ї, а й дуже часто самі є жертвами такого насильства з боку батьків та інших членів родини. Дуже часто, на жаль, у майбутньому вони переносять цей негативний досвід у власне життя.

Учасники «круглого столу» дійшли спільної думки про   роль  інформаційно-просвітницької та консультаційної робіт у попередженні насильства у сім’ях. Зокрема, у злагодженій ефективній взаємодії відповідних служб.