Одне питання – життя громади, інше – життя її мешканців

На позачерговому засіданні виконавчого комітету, яке вів Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА, розглядалося два вкрай важливих питання. Одне із них стосувалося життя громади, інше – життя мешканців громади.

Відповідно до конкурентних процедур члени виконавчого комітету затвердили протокол комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах.

На своєму засіданні  16 липня 2021 року  зазначена комісія згідно із Положенням визначила Товариством з обмеженою відповідальністю «ГЕО-БІЗНЕС» переможцем конкурсу із відбору виконавців робіт із землеустрою і проведення земельних торгів з продажу права оренди та здійснення витрат на проведення земельних торгів на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Буринської міської ради та запропонувала організатору укласти з переможцем конкурсу договір на виконання послуг з розробки документації із землеустрою та проведення земельних торгів на земельні ділянки комунальної власності із визначеними кадастровими номерами.

Члени виконавчого комітету, розглянувши друге питання порядку денного засідання, вирішили надати одноразову грошову допомогу на лікування двом онкохворим мешканцям Буринської територіальної громади.

Програмою соціального захисту населення Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки передбачений розмір такої допомоги – п’ять тисяч гривень.

«Життя і здоров’я кожного мешканця нашої громади вкрай важливі. Водночас, важливе і питання розвитку усієї громади, аби забезпечувати добробут її мешканців», - зазначив Буринський міський голова Віктор Ладуха, підбиваючи підсумки позачергового засідання виконавчого комітету.