До уваги!

ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення громадського обговорення питання перейменування вулиці Маяковського на вулицю Олега Брайченка в селі Слобода Буринської територіальної громади Конотопського району Сумської області

Виконавчий комітет Буринської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції  щодо проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиці Маяковського на вулицю Олега Брайченка в селі Слобода Буринської територіальної громади Конотопського району Сумської області та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Буринська міська рада.

Громадське обговорення проводиться Буринською міською радою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Відповідальними особами за організацію проведення громадського обговорення з питання проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиці Маяковського на вулицю Олега Брайченка в селі Слобода Буринської територіальної громади Конотопського району Сумської області визначити діловода міської ради Решетняк Н.М. та головного спеціаліста відділу архітектури, містобудування, житлово – комунального господарства та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради  Ніколенко С. М.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 41700, вул. Першотравнева, 1, м. Буринь, Конотопський район, Сумська область або на електронну пошту міської ради: buryn.rada@ukr.net.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Буринської міської ради.

Громадські слухання заплановано провести 03.08.2021.

Підстава проведення громадського обговорення - розпорядження міського голови від 20.07.2021 № 118-ОД «Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиці Маяковського на вулицю Олега Брайченка в селі Слобода».