Збори учасників АТО

Відбулися збори учасників АТО

У приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради відбулись збори учасників АТО.

Учасники зборів обговорили низку питань та можливі шляхи вирішення існуючих сьогодні проблем. Зокрема, щодо працевлаштування, адаптації та реабілітації  учасників антитерористичної операції, які мешкають на території Буринської територіальної громади.

Під час зібрання йшла мова і про співпрацю з організацією Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) «Обов’язок» Буринської міської об’єднаної територіальної громади.

Присутні повідомлені про створення громадської організації «Буринське товариство воїнів АТО/ООС», яку очолює Олександр КАПІНУС.

Перший заступник Буринського міського голови Євген БАЗИМА, який також є учасником АТО, зосередив увагу присутніх на об’єднанні зусиль усіх громадських організацій для вирішення проблем ветеранів військових конфліктів.