Презентація фоторобіт

Америка в кадрі

В ART-просторі Буринської публічної бібліотеки відбулася презентація фоторобіт художника-американця Ліндена ХОЛЛЕНБЕКА.

Захід відбувся завдяки співпраці Буринської публічної бібліотеки з фотоклубом «Блакитна чаша». Стало доброю традицією, що непересічні громадяни різних країн світу демонструють свої роботи у нашому місті. Фотовиставка «Америка в кадрі: Pic’s from my mobile» демонструється також саме у Бурині. Слід звернути увагу на те, що всі знімки зроблені автором із мобільного телефону.

Лінден Холленбек народився 31 грудня 1952 року в штаті Канзас у центральній частині Сполучених Штатів. Сім’я складалася із шести чоловік, батько був на флоті, а мати – домогосподаркою. Лінден жив і подорожував у багатьох місцях США і зараз живе на східному узбережжі Атлантичного океану. Йому подобається альпінізм та катання на лижах. Медитував більше 40 років, вивчив п’ять стилів бойового мистецтва. Грав на класичній гітарі, вивчав писання всіх основних релігій, писав прозу та поезію, вивчав філософію. Лінден Холленбек – фотограф-самоучка, почав знімати 12 років тому. Ось як він про це говорить: «Камера – це мій інструмент для художнього вираження, розширення світогляду та емоцій. Як художник, я намагаюся відобразити суть предметів і надати своїм фотографіям життя та емоції. Сподіваюся, вам сподобається».

«Нам є чому повчитися у Ліндена Холленбека, як у людини, так і у митця. Його фотороботи неперевершені, вибрати з них найкращу неможливо», - поділилася своїми враженнями від фотовиставки голова організації ветеранів Буриснької ОТГ Ангеліна КНУРЕНКО.

Виставка діятиме місяць, а потім демоструватиметься у Києві.