Повідомлення

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території сільських населених пунктів Буринської міської об’єднаної територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.

Метою даного регуляторного акту є створення належних правових підстав та умов для проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території сільських населених пунктів Буринської міської об’єднаної територіальної громади, створення відповідних умов для забезпечення споживачів якісними послугами у сфері поводження з побутовими відходами і розвиток конкурентного середовища.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Буринської міської ради: https://buryn-miskrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта прийматимуться у письмовому або електронному вигляді впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення до Буринської міської ради за адресою: 41700, Сумська обл., м.Буринь, вул. Першотравнева, 1, електронна адреса: buryn.rada@ukr.net.