Благоустрій

Важлива інформація: благоустрій важливих об’єктів на нещодавно приєднаних територіях

Буринська міська рада на чолі з Віктором ЛАДУХОЮ докладатиме максимум зусиль для благоустрою кладовищ та пам’ятних місць на території громади.

На всій території громади розпочались активні роботи по благоустрою територій. Окрема увага приділяється догляду за кладовищами та пам’ятними місцями, серед яких меморіали, пам’ятники, пам’ятні знаки землякам, які загинули в роки Другої світової війни. Проводиться аналіз стану архітектурних елементів, визначається потреба у матеріалах для проведення їх ремонту.

Із цією метою працівниками міської ради проводяться виїзди у села громади.

Велику увагу приділено населеним пунктам, які увійшли в громаду нещодавно. Необхідно зазначити, що в ряді сіл пам’ятники та меморіали перейшли до міської ради у задовільному стані. Але, на жаль, є і такі об’єкти, які знаходяться на межі руйнування.

На території села Гвинтове було обстежено кладовища, серед яких є і ті, на яких, за словами жителів, поховані односельчани, які стали жертвами Голодоморів 1933-1937 років.

Також працівники міської ради оглянули Меморіал загиблим воїнам, який розміщений в центрі села. Усі ці об’єкти знаходяться в незадовільному стані.

Проте, кошти на ремонт виділялися депутатами колишньої сільради щороку, адже Гвинтівська сільська рада мала один з найбільших бюджетів у районі.

У такому ж неналежному стані перебувають і вулиці сіл колишньої сільської ради.

Шановні жителі Буринської громади! Міська влада намагається усіма можливими способами вирішити ці проблемні питання. Адже є розуміння того, що пам’ять про земляків необхідно зберегти. Дякуємо за розуміння!