Благоустрій

Дякую мешканцям Буринської громади, яким небайдужа доля малої Батьківщини

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА висловлює подяку активним мешканцям громади за надані саджанці.

«Ми вдячні мешканцям Буринської територіальної громади, які дбають про озеленення Буринщини. Це люди, які надають із власних розсадників саджанці дерев, декоративних кущів, щоб наші діти у майбутньому милувалися не лише каштановими алеями, але і горіховими садами», - наголосив Віктор Ладуха.

Другий рік поспіль мешканець міста Буринь Валерій РОМАНЦОВ безоплатно передає громаді десятки саджанців горіхів із власного розсадника.

До нього доєдналася жителька Клепал Ксенія КЛЕПАНДА, яка також привезла молоденькі деревця горіхів, сосен та кущі лаванди.

Дерева висаджені на території міста Буринь - біля спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2, загальноосвітньої школи № 3, у місці відпочинку біля міської водойми, у сквері на вул. Пилипа Орлика.