Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Благоустрій

Гарний приклад – вартий наслідування

У Буринській територіальній громаді мешканці турбуються про забезпечення паливом об’єктів соціально-культурної сфери.

Для сталого проведення опалювального сезону місцеві жителі заготовили для Верхньосагарівського фельдшерського пункту дрова.

«Гарний приклад, коли ми разом дбаємо про добробут нашої громади», - зазначив Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА.


Міжнародний фестиваль

Буринська «Перлина» лауреат «Скарбів нації»

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Перлина» Буринського будинку культури став лауреатом XXV Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Скарби нації»

Танцювальний колектив, керівником якого є Олена ЛАРІНЦЕВА, є учасником численних культурно-мистецьких заходів. У своєму репертуарі має народні, у тому числі і стилізовані, а також сучасні хореографічні композиції.

За участь у XXV Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Скарби нації» колектив нагороджений Кубками, медалями та Дипломами.

Керівник колективу Олена Ларінцева одержала Подяку від організаторів конкурсу за професіоналізм і компетентність у розвитку талановитих творчих здібностей у дітей та молоді.


Соціальний захист

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення

З метою підвищення правової поінформованості громадян щодо нового механізму реалізації їхнього права на отримання відповідних видів державної соціальної підтримки Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розроблено інформаційні матеріали на тему: «Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення».


КОНОТОПСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Яким документом ФО повинна підтвердити розміщення готівкових коштів?

Відповідно до п. 9 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України (далі – спеціальний рахунок) до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

Декларант з метою забезпечення виконання положень п. 9 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ звертається до банку для відкриття спеціального рахунку. Порядок відкриття, закриття, зарахування коштів на спеціальний рахунок і здійснення контролю за операціями за таким рахунком встановлюються Національним банком України.


Круглий стіл

«Круглий стіл» у Буринській територіальній громаді присвячений Європейському Дню боротьби з торгівлею людьми 

У громадській приймальні Центру надання адміністративних послуг Буринської міської ради відбувся «круглий стіл» до Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми.

Щорічно 18 жовтня  відзначається Європейський День боротьби з торгівлею людьми. Обговорити нагальні питання протидії торгівлі людьми до участі у «круглому столі» були запрошені працівники відділу охорони здоров’я та соціальних питань Буринської міської ради Наталія МАНДРИКА та Володимир БОНДАРЕНКО, спеціаліст І категорії управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Алла ЧЕРНЕНКО, головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг Буринської міської ради Вікторія ДЕНИСЕНКО, спеціаліст Буринського бюро правової допомоги Віта ЗАЄЦЬ.