Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Вітання

!

Сьогодні свій День народження святкує депутат Буринської міської ради Наталія Степанівна ІЛЬЧЕНКО.

Шановна Наталіє Степанівно!

Прийміть наші щирі привітання! Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу і краси. 

Нехай на Вашому шляху будуть тільки приємні зустрічі, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення, доля завжди відкриває нові обрії майбутніх перспектив! 

Родинне коло, вірні друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою, а кожен день повниться добрими та приємними новинами.

Дякуємо Вам за чуйне серце, небайдужість до проблем громади, за високе почуття відповідальності та активну громадську позицію.

Бажаємо й надалі залишатися такою ж енергійною і невтомною, заповзятою і турботливою, щирою і щедрою на добро.

З повагою міський голова та колектив виконавчого комітету Буринської міської ради.


Вшанували пам'ять

Вшанували пам'ять Олексія Коробенкова

Сьогодні на Алеї Героїв у Бурині вшанували пам'ять Олексія Коробенкова, який сім років тому загинув у районі Савур-могили Донецької області.
Капітан Олексій Коробенков – був кадровим офіцером, який із честю виконав свій обов’язок. Він став першим у сумному списку тих, з ким прощалася у скорботі Буринщина.

28 липня 2014 року офіцер О.Коробенков загинув під час обстрілу із РСЗВ «Град» у районі Савур-могили Донецької області.

Олексій похований у рідному селі Олександрівка, що на Буринщині.

Указом Президента України нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступені (посмертно). 

У серпні 2014 року Олексію мало б виповнитися 24 роки.

«Наш обов’язок пам’ятати наших Героїв кожного дня», - зазначив заступник Буринського міського голови Сергій ЧЕРЕДНИК, покладаючи квіти на Алеї Героїв до портрету Олексій Коробенкова.


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Визначили напрямки ремонту доріг

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Буринської міської ради, яке вів Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА, визначено напрямки проведення поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення

На забезпечення проведення поточного ремонту доріг на території Буринської міської територіальної громади на умовах співфінансування з ДП «Дороги Сумщини» спрямовано більше 3 мільйонів 800 тисяч гривень.

Члени виконавчого комітету уточнили напрямки, де здійснюватимуться зазначені роботи. Зокрема, це автомобільна дорога загального користування місцевого значення Буринь-Михайлівка-Миколаївка, автомобільна дорога загального користування місцевого значення Гвинтове-Слобода-Вознесенка та автомобільна дорога загального користування місцевого значення Буринь-Гвинтове.

«Ремонт доріг на кожному із цих напрямків вкрай важливий для сполучення центру громади із населеними пунктами. Це і можливість дістатися до закладів освіти, охорони здоров’я, установ, і підвезення дітей до навчальних закладів», - підбив підсумки засідання виконавчого комітету Буринський міський голова Віктор Ладуха.


КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду провідного спеціаліста відділу доходів та фінансів фінансового управління Буринської міської ради
(розпорядження міського голови від 27.07.2021 № 121-ОД)

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста за спеціальністю «Облік і аудит», вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.


Cоціальний захист

Обговорили проблеми насильства у сім’ї

На засідання круглого столу «Сучасна проблема насильства в сім’ї», який відбувся  у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради, обговорилися проблеми порушення прав людини і прав члена родини у сім’ї. 

Директор територіального центру, фахівці  із соціальної роботи, працівники Буринського бюро правової допомоги, начальник Буринського районного сектору філії Державної установи (центр пробації) в Сумській області зібралися за «круглим столом» для обговорення актуальної для нашої країни і кожного громадянина проблеми насильства у сім’ї.