Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериСкликання сесії

ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ІІ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №115 – ОД від 02.11.2023 «Про продовження ІІ пленарного засідання першої сесії міської ради восьмого скликання» ІІ пленарне засідання першої сесії Буринської міської ради восьмого скликання відбудеться 03 листопада 2023 року о 09.00.


СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ІІ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №104 – ОД від 11.10.2023 «Про продовження ІІ пленарного засідання першої сесії міської ради восьмого скликання» ІІ пленарне засідання першої сесії Буринської міської ради восьмого скликання відбудеться 13 жовтня 2023 року о 10.00.


Вітання

ШАНОВНІ НАШІ ЗАХИСНИКИ І ЗАХИСНИЦІ!

Мужні. Сильні. Нескорені.

Уперше, коли започатковувалося свято на знак вшанування захисників і захисниць України усіх поколінь, гаслом стали слова «Сила нескорених».

Силу нескорених і незламних кожен день доводять українські воїни, які відстоюють незалежність України у війні з російським агресором.

Ми низько схиляємося у доземній шані перед нашими героями, які віддали свої життя за Україну. Співчуваємо родинам тих, хто назавжди втратив своїх доньок та синів…

Вічна слава Героям!


Вітання

ДОРОГІ НАШІ ВЧИТЕЛІ!

Щорічно, у першу неділю жовтня ми віншуємо тих, хто щедро ділиться своїми знаннями, дарує нам свій хист сподвижників і вихователів. Дбає про майбутнє країни, виховуючи мудрих, талановитих і чесних учнів.

Скільки б не минуло років, але ми згадуємо своїх перших вчителів, перші шкільні уроки, перші враження від пізнання широкого світу знань.

Наразі багато ваших колег стали на захист України. Зі зброєю у руках, в окопах, за першої можливості проводять зустрічі зі своїми учнями. Діляться знаннями, аби передати свій досвід і уміння новому поколінню українців. Найголовніше – передати свою любов до України, ціною власного життя доводячи це…


Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування містобудівної документації  «Детальний план території автомобільної дороги Р - 44 «Суми - Путивль - Глухів» на км 78+392 - км 78+862 за межами населених пунктів Буринської територіальної громади Конотопського району Сумської області».