Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Бюджет громади

Крапку поставив суд

12 квітня 2021 року рішенням Північного апеляційного господарського суду було задоволено апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Сумської області, за позовом Буринської міської ради до Сумської обласної державної адміністрації та Приватного підприємства «Авангард» (колишній Буринський завод сухого молока) про визнання недійсним договору оренди землі №22 від 28.09.2015 року.

Договір, який порушував інтереси Буринської громади і внаслідок якого місцевий бюджет (за дуже скромними підрахунками) недоотримав близько одного мільйона гривень, суд нарешті визнав недійсним.

Тепер є усі підстави для подальшого відновлення справедливості порушеного права. Суд визнав, що оскільки однією з суттєвих умов договору є орендна плата, права Буринської міської ради порушено. Орендна плата, визначена в договорі, є значно заниженою. Попереду ще кропітка робота щодо укладення нового справедливого договору, але перший крок зроблено, і крапку в цій історії поставив саме суд.


Повідомлення

Повідомлення про повторне оприлюднення проекту регуляторного акту «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території сільських населених пунктів Буринської міської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території сільських населених пунктів Буринської міської об’єднаної територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.


Вітання

!

Сьогодні свій День народження святкує прибиральник службових приміщень Буринської міської ради Лілія Олексіївна Єрмакова

Шановна Ліліє Олексіївно!

У цей сонячний травневий день щиросердно вітаємо Вас із родинним святом.

Серед бажань, які лунатимуть на Вашу адресу, безумовно, на першому місці стоять побажання здоров’я, миру, радості і достатку.

Хай вони множать із кожним роком, несучи душевне тепло та злагоду.

Зі святом Вас!

З повагою міський голова та колектив виконавчого комітету Буринської міської ради


Вшанування пам'яті

Вшанували пам'ять героя

Цьогоріч Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА започаткував традицію вшановувати пам'ять усіх загиблих учасників антитерористичної операції.

4 травня виповнилося шість років з дня смерті Сергія Головка, портрет якого розміщений на Алеї Героїв у місті Буринь.

Заступник міського голови Сергій ЧЕРЕДНИК разом із мамою героя Марією ГОЛОВКО поклали квіти, вшанували пам'ять хвилиною мовчання.

«Буринщина завжди схилятиме голову перед тими, хто захищав цілісність нашої держави ціною свого життя», - зауважує міський голова.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ