Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериЗаходи до Дня міста

У БУРИНСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАТО ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ МІСТА

 

За кілька днів середмістя Буринської міської територіальної громади відзначатиме День міста. У рамках святкування розпочато заходи, спрямовані на охоплення широкої категорії містян.

Директорка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради Ірина АЛЮШИНА передала вітання з нагоди Дня міста від Буринського міського голови Віктора ЛАДУХИ одинокопроживаючим особам з інвалідністю, які обслуговуються територіальним центром.

З нагоди свята Ірина Петрівна привітала своїх підопічних-містян продуктовими наборами.

Більш детально за посиланням: www.facebook.com


Cпівпраця з громадською організацією
ПОДАРУНКИ ВІД «ЛІГИ СУЧАСНИХ ЖІНОК» БУРИНСЬКІЙ ГРОМАДІ
 

Завдяки співпраці із громадською організацією «ЛІГА СУЧАСНИХ ЖІНОК» у партнерстві з Save the Children в інклюзивно-ресурсному центрі Буринської міської територіальної громади облаштовано ресурсну кімнату, що є спеціально облаштованим освітнім простором, спрямованим для гармонійного, емоційного, психічного та фізичного розвитку осіб з особливими освітніми проблемами. 

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА, підписуючи Меморандум про  співпрацю з громадською організацією «Ліга сучасних жінок», наголосив, що під час воєнного стану найменші мешканці громади, як, певне, ніхто, потребують соціальної підтримки і захисту.

Нещодавно відповідно до Меморандуму про співпрацю між Буринською міською радою та Громадською організацією «Ліга сучасних жінок» до Бурині прибув гуманітарний вантаж щодо реалізації проєкту.