Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериВсеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ БУРИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРАЦЮЄ У РАМКАХ ПРОГРАМИ «ТИ ЯК?»

 

У Буринській громаді з метою підтримки і впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» розпочав працювати практичний психолог територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради.

Завдяки співпраці із громадською організацією «ЛІГА СУЧАСНИХ ЖІНОК» у партнерстві з Save the Children обладнана кімната психосоціальної підтримки, зокрема іграшками для розвитку дрібної моторики рук, ігри для дитячого розвитку. Завдяки цьому змістовно проходять заняття практичного психолога Софії МОРГУН із маленькими підопічними.


Підсумки сесії

ДЕПУТАТИ ВИРІШИЛИ КІЛЬКА НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ БУРИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

 

Сьогодні депутати Буринської міської ради вирішили кілька нагальних питань громади, серед яких – додатково виділені кошти на укриття Буринського міського ліцею № 1 ім.В.М.Кравченка.

На засіданні сесії Буринської міської ради восьмого скликання депутати внесли зміни та доповнення до рішення міської ради восьмого скликання від 24.02.2022 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (міської територіальної громади) на 2022-2024 роки, додатково виділивши кошти на укриття Буринського міського ліцею № 1 ім.В.М.Кравченка.


Заходи до Дня міста

У БУРИНСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАТО ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ МІСТА

 

За кілька днів середмістя Буринської міської територіальної громади відзначатиме День міста. У рамках святкування розпочато заходи, спрямовані на охоплення широкої категорії містян.

Директорка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради Ірина АЛЮШИНА передала вітання з нагоди Дня міста від Буринського міського голови Віктора ЛАДУХИ одинокопроживаючим особам з інвалідністю, які обслуговуються територіальним центром.

З нагоди свята Ірина Петрівна привітала своїх підопічних-містян продуктовими наборами.

Більш детально за посиланням: www.facebook.com


Cпівпраця з громадською організацією
ПОДАРУНКИ ВІД «ЛІГИ СУЧАСНИХ ЖІНОК» БУРИНСЬКІЙ ГРОМАДІ
 

Завдяки співпраці із громадською організацією «ЛІГА СУЧАСНИХ ЖІНОК» у партнерстві з Save the Children в інклюзивно-ресурсному центрі Буринської міської територіальної громади облаштовано ресурсну кімнату, що є спеціально облаштованим освітнім простором, спрямованим для гармонійного, емоційного, психічного та фізичного розвитку осіб з особливими освітніми проблемами. 

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА, підписуючи Меморандум про  співпрацю з громадською організацією «Ліга сучасних жінок», наголосив, що під час воєнного стану найменші мешканці громади, як, певне, ніхто, потребують соціальної підтримки і захисту.

Нещодавно відповідно до Меморандуму про співпрацю між Буринською міською радою та Громадською організацією «Ліга сучасних жінок» до Бурині прибув гуманітарний вантаж щодо реалізації проєкту.