Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ОГОЛОШЕННЯ

Головне територіальне управління юстиції у Сумській  області  інформує, що відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 30.04.2016 Буринське районне управління юстиції припинило надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.


ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Великдень в ДНЗ№2 Джерельце

Змістовно і весело у ДНЗ №2 "Джерельце" пройшов тематичний захід під назвою "На Буринщину прийшов Великдень", яке подарували всім присутнім вихованці молодшої групи №2 разом з вихователем Опімах А.В. та музичним керівником Устиновою Л. В.

З раннього віку вихователі нашого садочка знайомлять дітей зі звичаями українського народу та виховують інтерес до народних традицій.

Під час свята у присутніх була можливість переглянути виставку пасок, крашанок, та писанок. Милувало око Великоднє дерево, виготовлене вихованцями групи та вихователем.

У заході прийняли участь батьки  діток, які поділилися з усіма секретами святкування Великодня в своїх родинах. Велике задоволення отримали всі глядачі та учасники такого дійства.


ПАМ'ЯТНА ДАТА

Буринчани відзначили 71-шу річницю Перемоги над нацизмом у Європі

Дев’ятого травня 2016 року буринчани відзначали 71-шу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На мітинг-реквієм до Меморіалу Слави зібралися ветерани війни, учасники бойових дій та антитерористичної операції, представники трудових колективів підприємців, установ та організацій міста, учнівська молодь, громадськість. Зі святом перемоги присутніх привітали міський голова В. Мельник, голова райдержадміністрації В. Бойко, військовий комісар Д. Гайда, голова районної організації ветеранів війни та праці А. Кнуренко.

Після привітання школярів та виступу аматорів районного будинку культури присутні на мітингу поклали до Меморіалу Слави квіти в пам'ять про загиблих, страчених та зниклих безвісти в роки Другої світової війни земляків.


Благоустрій

Сьомого травня на розі вулиць Пилипа Орлика та Лермонтова на площі 0,3 га було закладено новий сквер. Для цього було попередньо розчищено територію від дикорослинної порослі та несанкціонованих смітників та висаджено 150 саджанців липи. Робота виконана силами міської ради, а саджанці надані одним із суб’єктів господарювання як благодійна допомога. Сподіваємось, що незабаром на колись занедбаній території підростуть та заквітнуть духмяним цвітом молоді липки.


Привітання

Шановні ветерани війни та трудового фронту,  шановні буринчани!

Вітаю Вас із 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

У ці дні ми з особливим почуттям вдячності вшановуємо наших ветеранів: учасників бойових дій, партизанів, бійців трудового фронту, усіх, хто  пережив воєнне лихоліття.    

Низький уклін Вам за Вашу мужність, стійкість і відвагу! За те, що вистояли, вижили, перемогли. За те, що відбудували нашу країну, рідний буринський край.

Ви – наша гордість і наша слава. Ваші  знання і досвід, ставлення до ратного і громадського обов`язку – це високий взірець для наслідування.

Сьогодні ми вклоняємося воїнам – переможцям нацизму та нинішнім захисникам Вітчизни, які, в складний для країни час, своїми помислами, прагненнями і діями утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі, відстоюють  дорогоцінний мир на  рідній землі.

Бажаю усім  вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші онуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї Другої світової війни. Честь і слава живим героям.

Міський голова Віталій Мельник