Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ОГОЛОШЕННЯ

У вівторок, 19 квітня 2016 року, о 10.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться сьома сесія Буринської міської ради сьомого скликання.  Щоб переглянути розпорядження, натисність тут.


БЛАГОУСТРІЙ

Шановні мешканці міста Буринь!

Виконавчий комітет Буринської міської ради звертається до Вас із проханням у зв’язку з настанням Великодніх свят навести належний санітарний порядок на своїх дворових і внутрішньо квартальних територіях, проїзних частин вулиць, доріг, мостів, шляхопроводів і набережних, на зупинках міського транспорту, парків, садів, скверів, газонів, привокзальних територій, територій прилеглих до підприємств торгівлі і громадського харчування, територій, що прилягають до будівельних майданчиків, виробничих територій, пустирів, об’єктів культурної спадщини, кладовищ.


Енергоефективність та енергозбереження

Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблені інформаційні матеріали про необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки. Переглянути їх можна за посиланням тут.


Служба за контрактом

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих

На військову службу за контрактом запрошуються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Військова служба за контрактом, це грошове забезпечення від 7000,0 грн. на місяць, додаткові виплати та винагороди - допомога на оздоровлення, вирішення соціально-побутових питань, підйомна допомога, надбавки за професійну майстерність.