Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці міста Буринь!

На підставі листа Сумського ЛВУ МГ від 05.05.2016р. про виробничу необхідність зупинки ГРС «Буринь», повідомляємо що 19 травня 2016 року в період з 8.00 годин тимчасово буде припинено транспортування природного газу, у зв’язку з цим, автоматично припиняється газопостачання м. Буринь та Буринського району. Відновлення газопостачання відбудеться після закінчення технологічних робіт на ГРС м. Буринь, орієнтовно з 08.00 годин 20 травня 2016 року.


ОГОЛОШЕННЯ

Головне територіальне управління юстиції у Сумській  області  інформує, що відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 30.04.2016 Буринське районне управління юстиції припинило надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.


ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Великдень в ДНЗ№2 Джерельце

Змістовно і весело у ДНЗ №2 "Джерельце" пройшов тематичний захід під назвою "На Буринщину прийшов Великдень", яке подарували всім присутнім вихованці молодшої групи №2 разом з вихователем Опімах А.В. та музичним керівником Устиновою Л. В.

З раннього віку вихователі нашого садочка знайомлять дітей зі звичаями українського народу та виховують інтерес до народних традицій.

Під час свята у присутніх була можливість переглянути виставку пасок, крашанок, та писанок. Милувало око Великоднє дерево, виготовлене вихованцями групи та вихователем.

У заході прийняли участь батьки  діток, які поділилися з усіма секретами святкування Великодня в своїх родинах. Велике задоволення отримали всі глядачі та учасники такого дійства.


ПАМ'ЯТНА ДАТА

Буринчани відзначили 71-шу річницю Перемоги над нацизмом у Європі

Дев’ятого травня 2016 року буринчани відзначали 71-шу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На мітинг-реквієм до Меморіалу Слави зібралися ветерани війни, учасники бойових дій та антитерористичної операції, представники трудових колективів підприємців, установ та організацій міста, учнівська молодь, громадськість. Зі святом перемоги присутніх привітали міський голова В. Мельник, голова райдержадміністрації В. Бойко, військовий комісар Д. Гайда, голова районної організації ветеранів війни та праці А. Кнуренко.

Після привітання школярів та виступу аматорів районного будинку культури присутні на мітингу поклали до Меморіалу Слави квіти в пам'ять про загиблих, страчених та зниклих безвісти в роки Другої світової війни земляків.


Благоустрій

Сьомого травня на розі вулиць Пилипа Орлика та Лермонтова на площі 0,3 га було закладено новий сквер. Для цього було попередньо розчищено територію від дикорослинної порослі та несанкціонованих смітників та висаджено 150 саджанців липи. Робота виконана силами міської ради, а саджанці надані одним із суб’єктів господарювання як благодійна допомога. Сподіваємось, що незабаром на колись занедбаній території підростуть та заквітнуть духмяним цвітом молоді липки.