Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Декомунізація

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М. О. від 19 травня 2016 року №251-ОД “Про перейменування об’єктів топоніміки в населених пунктах районів області” та на виконання вимог Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” вулицю Жовтневу в м. Буринь перейменовано на вулицю Великозахватівську, а вулицю Піонерську на вулицю Ринкову.


Спорт

З метою залучення громади м. Буринь до реалізації програми УЄФА “Хет-Трік”, що передбачає створення  та розвиток інфраструктури та тренувальних майданчиків, в першу чергу для масового та дитячого футболу міський голова Віталій Мельник 18 травня поточного року в місті Києві провів зустріч з начальником відділу інфраструктури (будівництва та експлуатація спортивних споруд) Федерації футболу України Віктором Шияном (на фото праворуч). На ній обговорено питання облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям розміром 42x22 метра у м. Буринь. В рамках зазначеної програми Федерація футболу має можливість забезпечити штучним покриттям. Місцева громада здійснює влаштування підоснови і огорожі міні-футбольного майданчика.


ОГОЛОШЕННЯ

До відома жителів міста  Буринь!

В зв’язку з інвентаризацією наявного земельного фонду, виконавчий комітет Буринської міської ради звертається до жителів м.Буринь яким надані земельні ділянки для ведення городництва в районі вул. Кооперативна та просить оформити право користування зазначеними земельними ділянками у відповідність до вимог чинного законодавства.

Для отримання інформації щодо укладання правоустановчих документів на вищезазначені земельні ділянки необхідно до 01.08.2016 року звернутись до Буринської міської ради.


ОГОЛОШЕННЯ

Зовнішнє освітлення на літній період буде відключене

З метою економного використання бюджетних коштів у зв’язку з значним подорожанням (майже у 3 рази) вартості електричної енергії та відповідно до рішення Буринської міської ради шостого скликання від 15.02.2013 року «Про надання дозволу на сезонне відключення вуличного освітлення в літній час» у період з 15 травня по 15 серпня 2016 року на території міста Буринь буде відключене вуличне освітлення (крім центральних вулиць, об’їзних доріг та міського парку).


ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Свято в ДНЗ №2 «Джерельце»

За останні десятиліття проблеми забруднення і руйнування навколишнього середовища мають глобальний характер. Нажаль, в наш електронно - комп'ютерний вік, багато людей забувають про це. З вини людини від пожеж і вирубки гинуть ліси, засмічуються водні простори, а значить і гине тваринний світ, який живе там. Нависла загроза екологічної катастрофи, загроза життю людини та природи.

Людина - частина природи: вона не може жити поза нею, не може порушувати закони, за якими існує світ, що оточує її. Тільки навчившись жити в повній згоді з природою, ми зможемо зрозуміти її таємниці, зберегти найдивовижніше творіння природи - життя на землі.

Екологічна освіта дошкільнят вже широко поширений напрям в педагогіці. Адже саме в дошкільному віці закладаються основи особистості, в тому числі позитивне ставлення до природи та навколишнього світу. З цією метою в ДНЗ №2 «Джерельце» м. Буринь  було проведене свято «Бережемо матінку Землю», яке підготували діти середньої групи (вихователь Хижняя І.В.).