Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Випуск 2016 ДНЗ №1 "Ромашка"

25 травня 2016 року в ДНЗ №1 "Ромашка" відбулась подія року Церемонія Оскар на випускному святі. Випускники в цей день були схожі на справжніх красунь у вишуканих сукнях та кавалерів у святковому вбранні. Ці перетворення відбулись завдяки першому в їх житті випускному балу. Привітати випускників прийшли працівники дошкільного закладу, батьки та рідні, вихованці молодших груп. Хлопчики та дівчата отримали перші у своєму житті дипломи. Дипломи про закінчення дитячого садка. Попереду у випускників шкільне життя. Нехай воно буде цікавим та щасливим. Успіхів дітям у навчанні та вірних друзів.


ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ

Новий порядок реєстрації місця проживання!

З метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо виконання своїх функцій з реєстрації осіб Кабінет Міністрів України Постановою від 02 березня 2016 року № 207 (далі - Постанова) затвердив єдині для всіх Правила реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України № 888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг" (далі- Закон), з 04 квітня 2016 року до тепер органом реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб в м.Буринь є виконавчий комітет Буринської міської ради.

На підставі Закону та Постанови громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов'язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

Реєстрація місця проживання / перебування або зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється в день подання особою або його представником документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання.


Спорт

В продовження теми “Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям”

Для участі в програмі “Хет-Трік УЄФА” виконавчий комітет Буринської міської ради залучився підтримкою Федерації футболу Сумщини та офіційно звернувся до Президента Федерації футболу України щодо включення до переліку заявок з реалізації зазначеної програми.


Інвестиційна діяльність

19 травня 2016 року в Буринській районній державній адміністрації за участю міського голови м. Буринь В. Мельника відбулась зустріч  з представниками ТОВ “Олсідз Блек Сі”. Під час її проведення потенційні інвестори ознайомилися з вільними земельними ділянками, що знаходяться на території Буринської міської ради та пропонуються для реалізації інвестиційних проектів. Вивчалось питання щодо можливості будівництва на них потужностей для обробки та зберігання олійних культур.


ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ

 

Відділ державної реєстрації інформує

Відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” відділом державної реєстрації Буринської міської ради з 06.04.2016 по 20.05.2016 року зареєстровано та оброблено 511 заяв, з них:

- заяв про державну реєстрацію права власності - 154;

- заяв про реєстрацію іншого речового права  - 116;

- заяв про державну реєстрацію іншого речового права одночасно з державною реєстрацією права власності  - 228;

- заяв про надання інформації з державного реєстру прав  - 7;

- заяв про внесення змін до записів  - 6.