Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Благоустрій

На цьому тижні міською радою проведена робота по заміні покажчиків з назвами вулиць, які були перейменовані на виконання вимог Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”Нагадаємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 19 лютого 2016 року №10-ОД у місті перейменовано 27 вулиць та 2 провулки, ще дві вулиці - Жовтнева та Піонерська, перейменовані відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 19 травня 2016 року №251-ОД “Про перейменування об’єктів топоніміки в населених пунктах районів області”.

Всього виготовлено та замінено на нові 64 покажчики, що виготовлені за кошти міського бюджету.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 8 СЕСІЇ

Відповідно до розпорядження міського голови від 03.06.2016 року №24-ОД, 17 червня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться восьма сесія Буринської міської ради сьомого скликання.


ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Міжнародний день захисту дітей в ДНЗ №1 "Ромашка"

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей Перше червня - День дитинства: такого далекого і близького, таємничого і загадкового. Це - блакитне небо, це-мир і щастя, це веселий гомін, бантики, машинки, скакалки… Це все, чого так нам не вистачає в дорослому житті. Колектив дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка» разом з дітьми урочисто відзначили цей день на майданчику закладу: провели спортивно – музичне свято «Літограй» (різні види змагань); конкурс малюнків на асфальті; ігри з мильними бульбашками; будування пісочних споруд; різні ігри та конкурси. Міська рада подарувала запрошення дітям на атракціони в міському парку. Діти залишилися дуже задоволені.


Громадська думка

З метою вивчення громадської думки щодо можливості надання в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 3,0 га ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» для здійснення виробничої діяльності в м. Буринь, вул. Червоноармійська, 7 (територія колишнього паливного складу), виконавчий комітет Буринської міської ради приймає в письмовому вигляді пропозиції та зауваження з цього питання протягом місяця (з 01 червня 2016 року по 01 липня 2016 року) за адресою м. Буринь, вул. Першотравнева, 1 або за електронною адресою buryn.rada@ukr.net.


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

25 травня 2016 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні обговорювалися питання  підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та бюджетних установ міської ради до роботи в осінньо-зимовий період. Розроблені та затверджені відповідні заходи, реалізація яких має забезпечити стале проходження опалювального періоду 2016-2017 років, стабільну та безаварійну роботу об’єктів життєзабезпечення населення.

На виконання вимог Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про оголошення конкурсу з визначення управителів багатоквартирними будинками, затверджено склад конкурсної комісії та Порядок проведення конкурсу з надання послуг з управління багатоквартирними будинками.