Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 10 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 10 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №37– ОД від 19.09.2016 року «Про скликання десятої сесії міської ради сьомого скликання» десята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 30.09.2016 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.


Привітання міського голови

Шановні освітяни!

Щиро вітаю вас з професійним святом, яке відзначається в Україні у першу неділю жовтня.

Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани. Саме на плечі Вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога в великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство.

Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного міста виховують педагоги в юних буринчанах. Сердечно вітаю всіх освітян з професійним святом.

В цей день щиро бажаю вам, дорогі друзі, доброго здоров’я, незгасаючого натхнення, творчих дерзань і нових успіхів у вашій почесній праці на благо майбутнього свого народу, розквіту України та рідного міста.
Хай життя дарує Вам посмішку щастя, родинне благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, а любов і тепло ваших вихованців додають вам сил, натхнення, упевненості в собі та в майбутньому.

 

З повагою міський голова Віталій Мельник


Профілактика нещасних випадків на виробництві

Профілактика нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

Згідно діючого законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним із основних завдань Фонду та його робочих органів залишається профілактика нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

У зв'язку з тим, що на сьогоднішній день у міськвиконкомах та державних районних адміністраціях немає служб охорони праці, а в районних управліннях агропромислового розвитку працює по одному спеціалісту з охорони праці, які виконують ще й інші функціональні обов'язки, значно зростає роль профілактичної роботи з охорони праці, яку проводять робочі органи виконавчої дирекції Фонду.


УВАГА! Конкурс

Буринська міська рада на конкурсній основі здає в оренду нежитлові приміщення загальною площею: 238,1 м2 (гараж №2 і складське приміщення) розташовані за адресою:  вул. Ринкова, 20 «г»  м. Буринь і вул. Ринкова, 20 «д».

 Основні умови конкурсу:

•  орендна плата (згідно чинних нормативно-правових актів);

•  поточний ремонт орендованого приміщення.

Заявки на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 1.

Конкурс відбудеться 27 жовтня 2016 року о 10 годині.


Ремонт доріг

Ремонт доріг

За рахунок субвенцій з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку та співфінансування з міського бюджету починаючи з 12 вересня 2016 року розпочато капітальний ремонт дороги по вул. Кутузова в м. Буринь (І черга).

Зазначені роботи виконуються філією “Буринський райавтодор” ДП “Сумський облавтодор”.

Підрядника визначено за результатами проведення конкурсу з використанням електронної системи закупівель “Прозорро”.