Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці міста Буринь!

На підставі листа ПАТ "Сумигаз" №59 від 08.07.2016 року Буринський цех Конотопського УЕГГ повідомляє, що в звя'зку з проведенням планових робіт на газопроводі високого тиску по заміні ШГРП на вулиці Франка м. Буринь 13 липня 2016 року буде тимчасово припинено газопостачання споживачів по вул. Франка, Привокзальна, Незалежності, Центральна, Лікарняна, Нова, Чехова, Поляна, Трудова, Михайлівська, Городецька, Заводська, Мічуріна. Відновлення газопостачання відбудеться після закінчення технологічних робіт на газопроводі, орієнтовно з 17.00 години 13.07.2016 року.


Ремонт доріг

Відповідно до плану поточного ремонту комунальних доріг в місті розпочаті роботи з ямкового ремонту асфальтного покриття автомобільної дороги по вулиці Пилипа Орлика. Роботи виконуються працівниками  філії “Буринський райавтодор” планується також провести ямковий ремонт асфальтного покриття об’їзних доріг та інших доріг з асфальтним покриттям, що перебувають у комунальній власності міської ради.


Благоустрій

Вже другий рік функціонує дитячий майданчик по вулиці Центральна, який збудовано за кошти міського бюджету на місці зруйнованого Робітничого клубу колишнього ВАТ “Буринський цукровий завод”. Ще донедавна ця територія заростала бур’янами, навкруги валялось будівельне сміття. А зараз дітлахи прилеглих вулиць залюбки тут граються, адже на майданчику встановлена достатня кількість спортивних та ігрових елементів, розрахованих на дітей різних вікових категорій. Нещодавно майданчик поповнився ще двома елементами - гіркою та каруселлю, які до вподоби стануть наймолодшим відвідувачам.


АНОНС

До уваги жителів та гостей міста Буринь

У середу, 6 липня 2016 року о 20.00 на міському пляжі відбудеться загальноміське свято Івана Купала. У програмі  - театралізоване дійство, виступи аматорів сцени районного Будинку культури, святкова торгівля. Запрошуємо усіх на свято.

Оргкомітет


Виконавчий комітет

30 червня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто ряд важливих питань для життєдіяльності громади. Зокрема, затверджені заходи щодо забезпечення виконання дохідної частини міського бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів, затверджені проектно-кошторисні документації з капітального ремонту питного водопроводу по вулиці Михайлівській та огорожі кладовища по вулиці Д. Бєдного, крім того розглянуті питання щодо звільнення окремих сімей від батьківської плати за перебування дітей в дошкільних закладах освіти, надання матеріальної допомоги учасникам АТО, присвоєно адреси об’єктам нерухомого майна, надано дозвіл на зрізку аварійних дерев на території міста тощо.