Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Про добровільне об’єднання територіальних громад

19 липня 2016 року Буринський міський голова ініціював добровільне об’єднання територіальних громад м. Буринь та 42 населених пунктів, що входять до складу 16 сільських рад району - Олександрівської, Степанівської, Червонослобідської, Михайлівської, Миколаївської, Пісківської, Клепалівської, Дяківської, Слобідської, Гвинтівської, Успенської, Воскресенської, Верхньосагарівської, Жуківської, Черепівської та Суховерхівської в Буринську міську об’єднану територіальну громаду з центром у місті Буринь.


УВАГА!

Шановні громадяни!

23 державна пожежно-рятувальна частина Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області нагадує про заходи безпеки та порядок дій у разі ускладнення погодних умов.


Навчання

14 липня на базі виконавчого комітету міської ради пройшло навчання посадових осіб виконавчих комітетів сільських рад, відповідальних за ведення реєстрів територіальних громад.

Практичним навичкам роботи з реєстрами територіальних громад посадовців навчали спеціалісти відділу ведення державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації та апарату виконавчого комітету міської ради.


Зустріч з громадськістю

У залі засідань міської ради пройшла зустріч слухачів відділення денного перебування Буринського районного територіального центру з працівниками виконавчого комітету міської ради в ході якої обговорювалися актуальні питання  життєдіяльності міської громади.

Перед слухачами виступали керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради А. Шевченко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Р. Жук.


Ремонт доріг

У місті продовжуються роботи з поточного ремонту комунальних доріг.  На черзі ремонт під’їзної дороги до житлового мікрорайону по провулку Горького. За сприятливих погодних умов працівники дорожньої служби розпочали роботи з укладання асфальту.