Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 9 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 9 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ

Відповідно до розпорядження секретаря Буринської міської ради №33 – ОД від 29.07.2016 року «Про скликання дев’ятої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання» дев’ята (позачергова) сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 05.08.2016 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.


Штормове попередження

Попередження про шквали в Україні

2 серпня вдень в центральних областях та на півночі Лівобережжя подекуди шквали 15-20 м/с.

 

Укргідрометцентр


УВАГА!

Дотримуйтеся правил – не провокуйте пожежі в лісових масивах!

Влітку чимало буринчан прямують до лісу, аби гарно провести час на природі. Однак часто люди забувають про правила пожежної безпеки, спричиняючи загорання у лісових масивах. За статистикою, майже 90% лісових пожеж виникають через людську недбалість – тліючі багаття, кинуті недопалки тощо. Значно рідше до трагедії призводить удар блискавки в сухостійне дерево або засуха.


Громадські слухання

28 липня 2016 року у районному Будинку культури пройшло громадське обговорення ініційованого міським головою В.М. Мельником питання щодо добровільного об’єднання територіальної громади м. Буринь із територіальними громадами сіл району у Буринську міську об’єднану територіальну громаду відповідно до затвердженого обласною радою перспективного плану.

В громадському обговоренні взяли участь голова районної держаної адміністрації Бойко В.М., міський голова Мельник В.М., депутати Буринської районної та міської рад, представники Слобідської, Дяківської, Клепалівської сільських рад, громадськість міста.


Благодійна програма

Благодійна програма «Поліпшення житлових умов»

Відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я» відкрила благодійну програму «Поліпшення житлових умов». Програма працюватиме до 31 грудня 2025 року з метою покращення житлових умов чорнобильців, потребуючим соціального захисту, яким житло повинно надаватися державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату. За умовами Програми та за рахунок благодійних пожертв міжнародних партнерів, Організація буде відшкодовувати забудовникам до 75% вартість житла. Чорнобильці, які бажають прийняти участь в Програмі, повинні самостійно звернутися до Організації. Програма відкрита лише для чорнобильців, членів Громадської організації «Всеукраїнський союз чорнобильців», яка є партнером Організації у її благодійній діяльності.

Ознайомитись детально з інформацією стосовно умов Програми можливо на сайті Благодійної організації «Чорнобильський фонд здоров’я» в розділі "поліпшення житлових умов".