Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Міжнародний день

Звернення з нагоди Міжнародного дня інвалідів до керівників підприємств, установ та організацій, підприємців, політичних партій, релігійних конфесій, громадських об’єднань, громадськості міста

3 грудня в усьому світі відзначатиметься Міжнародний день інвалідів.

Його проголошенням у жовтні 1992-го Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй засвідчила увагу міжнародної спільноти до людей з особливими потребами та визнала піклування про них однією з визначальних рис цивілізованості кожної держави. Відтоді ця дата – нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.


ДО УВАГИ

Про нові форми заяв у сфері державної реєстрації

Головне територіальне управління юстиції у Сумській області інформує, що наказом Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (набрав чинності 23.11.2016), затверджено нові форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. З новими формами заяв можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Сумській області за посиланням: http://sumyjust.gov.ua/zrazki-dokumentiv.html.

Одночасно повідомляємо, що наказ Міністерства юстиції України від 06 січня 2016 року № 15/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06 січня 2016 року за № 14/28144 (із змінами) втратив чинність.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 13 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 13 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №45 – ОД від 25.11.2016 року «Про скликання тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання» тринадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 09.12.2016 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.


Привітання з ювілеєм

90-річний ювілей Безлюдної Фіони Костянтинівни

24 листопада відсвяткувала свій 90-річний ювілей мешканка м. Буринь Безлюдна Фіона Костянтинівна. З цією знаменною датою ювілярку привітали міський голова Віталій Мельник, голова районної організації ветеранів війни та праці Ангеліна Кнуренко, рідні та близькі.

Фіона Костянтинівна народилась у с. Пересепки Путивльського району, але вже багато років проживає в Бурині тут народилися та виросли двоє її дітей, тут багато років пропрацювала на овочесушильному заводі та на інших ділянках роботи.

Ще малою дитиною  ювілярка пережила Голодомор, а на її юнацькі роки припало воєнне лихоліття.

Не зважаючи на поважний вік Фіона Костянтинівна ще має наснагу до життя – веде домашнє господарство, обробляє город.

Діти, четверо внуків та семеро правнуків дуже люблять та шанують свою дорогу ювілярку, зичать їй ще довгих років життя, доброго здоров’я та гарного настрою.


Охорона праці

Психофізіологічні основи безпеки праці

Аналіз випадків виробничого травматизму підтверджує вирішальну роль виконавця робіт у створенні передумов формування травмонебезпечних ситуацій, адже значна їх кількість виникає з суб'єктивних причин, які пов'язані з особистістю та поведінкою працівника. Статистика свідчить, що основними причинами нещасних випадків на виробництві є організаційні та психофізіологічні. А саме, порушення вимог нормативних актів з охорони праці потерпілим або його особиста необережність.