Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ДНЗ №1 «Ромашка»

Районний семінар практичних психологів

8 грудня 2016 року на базі Буринського дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка» відбувся районний семінар практичних психологів з теми «Гендерне виховання дітей в умовах дошкільного навчального закладу».

У теоретичній частині семінару практичний психолог Шульженко Анна Валентинівна представила презентацію в якій продемонструвала необхідність гендерного виховання починаючи з раннього віку. Учасники виконували вправи «Вгадай хто?», «Правда чи ні» завдяки чому розширили арсенал прийомів та методів роботи з дорослими.


Безпека праці

Негативний вплив втоми і перевтоми на безпеку праці

До розвитку втоми та перевтоми призводять надмірні фізичні та нервово-психічні перевантаження, які зумовлюють зміни у фізіологічному та психічному станах працівника.

Отже, втома - це сукупність тимчасових змін у фізіологічному та психологічному стані людини, які з'являються внаслідок напруженої чи тривалої праці і призводять до погіршення її кількісних і якісних показників та навіть до нещасних випадків. Втома буває загальною, локальною, розумовою, зоровою, м'язовою та ін. Оскільки організм - єдине ціле, то межа між цими видами втоми умовна і нечітка. Хід збільшення втоми та її кінцева величина залежать від індивідуальних особливостей працюючого, трудового режиму, умов виробничого середовища тощо.


Зустріч з благодійниками

 

11 грудня міський голова Віталій Мельник провів зустріч із президентом благодійного фонду «Help Point Sumy» та засновником Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Маріанне Піфаретті із Швейцарії, яка днями завітала з робочою поїздкою до Сум.

Маріанне Піфаретті добре знана на Сумщині благодійниця, яка вже протягом багатьох років організовує у себе на батьківщині збір гуманітарної допомоги та доправку її в нашу область. Міська рада вже неодноразово послуговувалася її благодійництвом. Лише у поточному році завдяки допомозі заснованого пані Піфаретті благодійного фонду дошкільні навчальні заклади міста поповнилися дитячими меблями, спецодягом, теплими ковдрами, навчальними дошками, розносами їжі, для комунального підприємства міської ради «Буринь - теплосервіс» отримано пневмоножиці, мотодрабину, інше обладнання, спецодяг для робітників тощо.


День місцевого самоврядування

7 грудня – День місцевого самоврядування

 

Шановні земляки!

Вітаю територіальну громаду міста, депутатський корпус, членів виконавчого комітету, посадових осіб місцевого самоврядування , громадські об’єднання з державним святом – Днем місцевого самоврядування.

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за клопітку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та добра у ваших домівках.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть нагородою для вас, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

 

Міський голова Віталій Мельник


Державне свято

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил, військовозобов’язані, бійці добровольчих батальйонів!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом ─ Днем Збройних Сил України!

На вас покладена священна місія – захищати рідну землю, боронити її цілісність та суверенітет, забезпечувати мирне життя свого народу. Як показує історія та тривожне сьогодення свій обов’язок ви завжди виконували з честю та гідністю.

Український народ складає вам свою шану та глибоку вдячність за вірність присязі, мужність, стійкість, героїзм та волю.

Прийміть слова щирої вдячності за вашу нелегку, але таку благородну справу!

Бажаю вам здоров’я, добра, злагоди, удосконалення бойової та професійної майстерності, натхнення й віри в силу власного народу. Хай мирним буде небо над Україною!

 

Міський голова  Віталій Мельник