Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

УВАГА! Конкурс

До уваги власників пасажирського автотранспорту!

Буринська міська рада (Організатор перевезень) відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008р. №1081 та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті «Буринський молокозавод – Буринський елеватор». Умови конкурсу: наявність автобуса класу А категорії М2 або М3, пасажироміскістю не більше 22 пасажирських місць без врахування місця водія, з щоденним режимом роботи згідно з розкладом руху.


ДНЗ №1 «РОМАШКА»

День Святого Миколая

Ось і надійшло найулюбленіше свято всіх дітлахів День Св. Миколая. Цей день вони чекали із нетерпінням, адже святий приносить дітям подарунки, ласощі.  До цього дня діти готувалися ретельно. Вони написали листи для Святого Миколая із своїми проханнями та побажаннями. Разом з батьками готували ялиночки з бросового матеріалу, для виставки «ЕКО – Новий рік».


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 14 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 14 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №48 – ОД від 13.12.2016 року «Про скликання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання» чотирнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 23.12.2016 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.


Профілактика грипу

ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ

Найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу — щорічна вакцинація. Та якщо притримуватися простих правил, то навіть без вакцини шанси вберегтися від захворювання виростають в рази. Декілька важливих порад допоможуть уникнути хвороби в розпал сезону грипу.


ПІДСУМКИ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

09 грудня 2016 року відбулось засідання тринадцятої сесії сьомого скликання Буринської міської ради.

У роботі пленарного засідання тринадцятої сесії Буринської міської ради, яке вів Буринський міський голова Мельник В.М., крім депутатів взяли участь голова Буринської районної ради Рябоконь Є.В. та голова Буринської районної державної адміністрації Бойко В.М.

За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення: «Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради Базими Є.В.», «Про план діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік», «Про затвердження плану підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів на 2017 рік», «Про внесення змін до регламенту роботи Буринської міської ради сьомого скликання», «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року», «Про заборону розміщення на території міста Буринь інформаційних сюжетів щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій, населених пунктів Російської Федерації та відпочинку в Криму».