Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ДРУГОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ДРУГОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №129 – ОД від 12.08.2021 «Про продовження ІІ пленарного засідання першої сесії міської ради восьмого скликання», ІІ пленарне засідання першої сесії Буринської міської ради VІІІ скликання відбудеться 19.08.2021 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


Пробація

Затверджено нову структуру та штати Державної установи «Центр пробації»

У зв’язку з адміністративно-територіальною реформою та укрупненням територіальних громад відповідні зміни відбулися і у структурі всіх державних органів у тому числі й Центру пробації.

Відповідно до частини четвертої статті 6 Закону України «Про державну кримінально-виконавчу службу України» з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України  від 17.07.2020 р. № 14.07.2021 р. № 1636/к затверджено нову структуру та штати Державної установи «Центр пробації».


Пробація

Про пробацію

05 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію», який розроблений з урахуванням європейських стандартів пробації. За законом пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.


До уваги!

Відключення газопостачання

В зв’язку з заміною запірних пристроїв на газопровода з високого та низького тиску по м.Буринь 16.08.2021 року з 09.00 години буде припинено газопостачання в населених пуктах: м.Буринь, с.Михайлівка, с.Червона Слобода, с.Дич, с.Чумаково. Пуск газу буде відновлюватись після закінчення робіт, згідно Правил безпеки систем газопостачання.

Плановий термін виконання робіт з 16.08.2021р. по 20.08.2021р.


Вітання

!

Сьогодні свій День народження святкує перший заступник Буринського міського голови Євген Валентинович БАЗИМА.

Шановний Євгене Валентиновичу!

У радісний і світлий День Вашого народження бажаємо щасливого сьогодення і радісного майбуття, красивих мрій  і їх здійснення.

Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічали і плідною працею.

Щастя і радості у домівку, здоров’я і благополуччя Вам і Вашій родині, натхнення і достатку, нехай життя завжди радує новими можливостями і доброю удачею. 

З повагою міський голова та колектив виконавчого комітету Буринської міської ради