Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

День вшанування учасників бойових дій

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Нині Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Чимало ветеранів-інтернаціоналістів і сьогодні знаходяться на бойовому посту Збройних сил України, захищаючи нашу Батьківщину на Сході. Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, та завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

 

З повагою, міський голова Віталій Мельник


Асоціація благодійників України

Про Національний конкурс «Благодійна Україна – 2016»

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. За чотири останні роки його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 1500 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 16 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 16 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №6 – ОД від 13.02.2017 року «Про скликання шістнадцятої сесії міської ради сьомого скликання» шістнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 23.02.2017 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань міської ради.


ДНЗ №2 «Джерельце»

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ДНЗ

З метою пропаганди здорового способу життя, відповідно до плану роботи, в ДНЗ №2 “Джерельце” м. Буринь пройшов “Олімпійський тиждень” під девізом: «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила!»

Заходи були спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя. Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.


УВАГА!

Рятувальники  закликають громадян бути обережними під час різкого похолодання

За прогнозами  обласного Гідрометцентру на території Сумщини у період 7-9 лютого буде спостерігатись значне зниження температурних показників: до 20 градусів морозу вдень та до 26 – вночі. Що збільшує небезпеку обморожень та переохолоджень.

Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними! не можна вдягати тісний одяг та взуття, необхідно захищати відкриті ділянки шкіри. У період сильних морозів не виходьте без потреби на вулицю або обмежте перебування на відкритому повітрі.