Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

Пароль



Не пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери











Cпівпраця з громадською організацією
ПОДАРУНКИ ВІД «ЛІГИ СУЧАСНИХ ЖІНОК» БУРИНСЬКІЙ ГРОМАДІ
 

Завдяки співпраці із громадською організацією «ЛІГА СУЧАСНИХ ЖІНОК» у партнерстві з Save the Children в інклюзивно-ресурсному центрі Буринської міської територіальної громади облаштовано ресурсну кімнату, що є спеціально облаштованим освітнім простором, спрямованим для гармонійного, емоційного, психічного та фізичного розвитку осіб з особливими освітніми проблемами. 

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА, підписуючи Меморандум про  співпрацю з громадською організацією «Ліга сучасних жінок», наголосив, що під час воєнного стану найменші мешканці громади, як, певне, ніхто, потребують соціальної підтримки і захисту.

Нещодавно відповідно до Меморандуму про співпрацю між Буринською міською радою та Громадською організацією «Ліга сучасних жінок» до Бурині прибув гуманітарний вантаж щодо реалізації проєкту. 


До Уваги!