Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Сертифікати

Сертифікати соціальним фахівцям

Фахівцям соціальної роботи, що надають соціальні послуги, а також завідувачу відділення соціальної роботи з сім’ями, що перебувають у складній життєвій ситуації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської вручені сертифікати державного зразка.

На базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка за програмою «Соціальна робота по супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах» соціальні працівники пройшли навчання з підвищення кваліфікації.  Тематичний курс  «Виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах», «Оцінка потреб сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання соціальних послуг сім’ям (особам), які перебування у складних життєвих обставинах» дасть можливість на практиці застосовувати сучасні форми роботи із  соціального супроводу категорій громадян, які потребують втручання соціальних служб.


Виконавчий комітет

Одне питання – життя громади, інше – життя її мешканців

На позачерговому засіданні виконавчого комітету, яке вів Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА, розглядалося два вкрай важливих питання. Одне із них стосувалося життя громади, інше – життя мешканців громади.

Відповідно до конкурентних процедур члени виконавчого комітету затвердили протокол комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах.


Благоустрій

На міському пляжі усували наслідки негоди

Працівники КП "Буринь-терлосервіс" спільно з фермерським господарством "Едельвейс-2007" усували наслідки негоди на міському пляжі.

Нещодавній буревій поламав гілля на вербі, яка є одним із найстаріших дерев поблизу улюбленого місця відпочинку буринчан.

Комунальники оперативно прибрали територію, усунули можливі загрози життю відпочивальників.


До уваги!

ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення громадського обговорення питання перейменування вулиці Маяковського на вулицю Олега Брайченка в селі Слобода Буринської територіальної громади Конотопського району Сумської області

Виконавчий комітет Буринської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції  щодо проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиці Маяковського на вулицю Олега Брайченка в селі Слобода Буринської територіальної громади Конотопського району Сумської області та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.


Незаконні дії депутата

Оцінку незаконним діям депутата міської ради нехай надають правоохоронці!

Депутат Буринської міської ради від партії «Слуга народу» Роман ШЕСТАК попався на «крадіжці».

22 липня техніка фермерського господарства «Шестак» заїхала на поле, яке знаходиться у комунальній власності Буринської ОТГ, та намагалася змолотити 60 гектарів незаконно засіяної пшениці поблизу с. Верхня Сагарівка, не сплативши жодної копійки податків і оренди до місцевого бюджету.