Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради
(розпорядження міського голови від 17.01.2022 № 3-ОД)

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту за відповідним напрямком діяльності за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста та  стаж роботи на керівних посадах не менше двох років.

Претенденти на зайняття вакантної посади повинні знати Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про соціальні послуги», вільно володіти державною мовою та вміти працювати на комп’ютері в режимі користувача з основними програмами.


Благоустрій

Сніг почали розчищати ще затемна

Працівники комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» вийшли на прибирання снігу у громаді ще затемна.

Як і попереджали синоптики, поривчастий вітер із снігом «накрили» і Буринську територіальну громаду.
Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА напередодні доручив керівникам відповідних структурних підрозділів максимально підготувати техніку, людей забезпечити необхідними матеріалами для розчистки снігу та ліквідації аварійних ситуацій на шляхах громади.


Відділ правового забезпечення

Відділ правового забезпечення апарату виконавчого комітету Буринської міської ради інформує:

Ми й надалі будемо повідомляти вас шановні мешканці Буринської громади про стан судових справ.


Електронний кабінет особи з інвалідністю

Сервіс «Електронний кабінет особи з інвалідністю»

Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує зручний оперативний спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) онлайн.


Виконавчий комітет

До уваги членів виконавчого комітету!

18 січня 2022 року о 10 годині у залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Буринської міської ради з таким порядком денним:

1. Про план роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на перше півріччя 2022 року та виконання плану роботи за друге півріччя 2021 року.
Доповідає: Іваненко Оксана Анатоліївна – керуючий справами виконавчого комітету (секретар виконавчого комітету) міської ради.