Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Підсумки виконкому

На схваленні – проєкт Програми оздоровлення та відпочинку дітей

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Буринської міської ради, яке вів міський голова Віктор ЛАДУХА, питання в основному стосувалися турботи про дітей.

Для розгляду членам виконавчого комітету був запропонований проєкт Програми оздоровлення та відпочинку дітей Буринської міської ради на 2021 рік.

Вплив постійно діючих факторів ризику, у тому числі стресові переживання, зокрема у шкільному віці, призводять до порушень розвитку дитини, сприяють розвитку хронічних захворювань. Тому важливим напрямком збереження здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку і повинна стати зазначена програма.


Підсумки сесії

Втрата права на два гектари, під питанням – придбання нового «шкільного автобусу»

ІІ пленарне засідання першої сесії Буринської міської ради VІІІ скликання, оголошене 22.04.2021, не відбулося через відсутність кворуму.

На засідання не з’явилися 15 депутатів: Андрій ГУСАК, голова СФГ «Діброва», Ірина ГУСАК, директор ФГ «Ірина-89», Сергій БОНДАР, голова СФГ «Агрос», Олександр ЗІКРАТИЙ, тимчасово не працює, Павло КАЧУР, пенсіонер, Іван КРУГЛЯК головний бухгалтер ПП АПФ «Україна», Віктор КУСОВНІК, голова ФГ «Верзань агро», Микола КУЩ, тимчасово не працює, Євгеній ЛІШУНОВ, юрисконсульт СВК «Базис плюс», Сергій МІНЕНКО, адвокат, Олександр МОСКАЛЕНКО, СВК «Базис плюс», Анатолій РАСПУТЬКО, голова ФГ «Сейм 2010», Анатолій РОМАНЧУК, виконавчий директор ПСП «Буринське», Євгеній РЯБОКОНЬ, тимчасово не працює, Роман ШЕСТАК, директор АПФ «Україна».

На засіданні 21 квітня 2021 року Кабінет Міністрів України погодив проєкт про внесення змін у закон про консолідацію земель сільськогосподарського призначення. Документ передбачає відміну права кожного українця на два безоплатних гектари землі.


Технічнe обслуговування

Комунальна техніка Буринської громади проходить технічне обслуговування

На базі виробника у м.Кременчук проводилося технічне обслуговування нової техніки КП «Буринь-теплосервіс».

Підійшов час для технічного обслуговування нового сміттєвоза, який працює у громаді уже півроку.

Керівник відділу спецтехніки компанії «Альфатекс» Максим ДАВИДОВ, який зустрів представників КП «Буринь-теплосервіс» на виробничій базі у м.Кременчук провів екскурсію цехами виробництва. Ознайомив головного інженера буринського підприємства Сергія АНАНКА з новинками комунальної техніки.

Максим Давидов предметно розповів та презентував сміттєвоз із заднім завантаженням. Такий прагнуть мати усі комунальні підприємства. Не виняток – і наша громада. Однак через блокування роботи міської ради подібну техніку мають інші, а наші працівники комунальної служби вантажать вручну важкі мішки зі сміттям у тракторний причеп.


Соціальний захист

Радилися фахівці із соціальної роботи

Працівники відділу охорони здоров’я та соціальних питань  та  відділу  «Центру надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Буринської міської ради у форматі онлайн взяли участь в Установчому засіданні фахової мережі з питань соціального захисту та соціального забезпечення.

Під час засідання учасники ознайомилися з метою створення фахової мережі, порядком та змістом її діяльності.

У заході взяв участь заступник Міністра соціальної політики України Віталій МУЗИЧЕНКО, який розповів про  напрямок реформування сфери соціального захисту населення та розподіл повноважень між органами державної влади та місцевого самоврядування у 2021 – 2022 роках.

У ході онлайн наради обговорювалися проблемні питання соціальної сфери: надання окремих адміністративних послуг, пільговий проїзд, соціальні послуги та виплати компенсації на догляд,  а також напрацьовані пропозиції щодо тематики наступних засідань фахової мережі.


До уваги

До уваги підприємців та найманих працівників!

Відповідно до Закону України від 30.03.2021 року № 1358-IX «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» фізичні особи-підприємці з 19 квітня та наймані працівники, діяльність яких була призупинена на час перебування Сумської області у «червоній» зоні, можуть з 19 квітня 2021 року подати заявку на отримання одноразової матеріальної допомоги з Державного бюджету України в розмірі 8 тисяч гривень. 

Зробити це можна на порталі або в застосунку Дія. Для того щоб скористатися допомогою, потрібно подати заявку.