Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Соціальна кампанія

«Обіцяй собі берегти себе»

Благодійний фонд «Квітна» спільно з селебрітіс ініціював проведення в Україні соціальної кампанії з боротьби з раком молочної залози - «Обіцяй собі берегти себе».

Рак молочної залози - один із найпоширеніших типів онкологічних захворювань серед жінок. Щороку від цієї хвороби помирають тисячі українок, і головна причина високої смертності - пізня діагностика. Регулярний самоогляд і щорічне відвідування мамолога допоможуть попередити хворобу або виявити її на ранній стадії. Саме цей меседж і є ключовим у проекті: Сходи до мамолога - збережи життя.


Увага!

Увага!
ОГОЛОШЕННЯ

ПСП "Слобожанщина Агро" повідомляє та просить довести до відома населення про те, що в період з 26 липня по 31 липня 2021 року, буде проведено оброблення посівів сільськогосподарських культур (кукурудза) препаратами дозволених для використання в Україні (Белт 0,15 л/га).

Дані роботи будуть проводиться у вечірній час.


Виконавчий комітет

До уваги членів виконавчого комітету!

26 липня 2021 року о 14 годині у залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Буринської міської ради з таким порядком денним: 

1. Про внесення змін до бюджету Буринської міської територіальної громади на 2021 рік.
Доповідає: Мамочка Сергій  Віталійович - начальник фінансового управління міської ради;

2. Про передачу кімнати у приватну власність Ткачову Л.І.
Доповідає: Іваненко Оксана Анатоліївна - керуючий справами виконавчого комітету (секретар виконавчого комітету) міської ради.


День села

У Воскресенці – День села

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА привітав жителів села Воскресенка та гостей свята із Днем села.

Продовжуючи естафету проведення Днів села у рамках 30-річчя відзначення Незалежності України, воскресенці святкували День села «Село моє – для мене ти єдине».

Численні гості свята зручно розташувалися біля імпровізованої сцени, із задоволенням робили фото біля цікавих арт-об’єктів, створених місцевими майстрами.

Звертаючись до гостей свята Буринський міський голова Віктор Ладуха, згадав усі аспекти життя не лише воскресенки, а і всієї Буринської громади. Особливу увагу зосередив на подяці і учасникам антитерористичної операції, і пенсіонерам, які усе життя працювали у полях та на фермах.

- Завдяки команді депутатів-однодумців минулого скликання, нам вдалося зробити чимало. Проводяться роботи з благоустрою населених пунктів Буринщини, кожній родині, де народилася дитина, ми виплачуємо по двадцять тисяч гривень, виправдало себе переведення воскресенського навчального закладу на опалення дровами.

Проблем ще, звісно, багато. Але я дякую усім за розуміння, підтримку та допомогу.


Правова допомоги

Прийом громадян з правової допомоги

Начальник Буринського бюро правової допомоги Марія БОНДАРЕНКО у рамках проєкту «Програма «Прискорення  приватних інвестицій у сільське господарство» здійснила прийом громадян у с.Михайлівка.

Усім особам, які звернулися за консультаціями з питань приватизації земельної ділянки, успадкування земельної ділянки, розірвання шлюбу, стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей, надані кваліфіковані юридичні консультації, роздані буклети із актуальних нині земельних питань.

Після прийому громадян фахівчиня бюро здійснила інформування жителів села щодо переліку послуг, які надаються у Буринському бюро правової допомоги.