Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериСКЛИКАННЯ СЕСІЇ

ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ІІ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №79 – ОД від 15.05.2024 «Про продовження ІІ пленарного засідання першої сесії міської ради восьмого скликання» ІІ пленарне засідання першої сесії Буринської міської ради восьмого скликання відбудеться 16 травня 2024 року о 14.00.


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ВИКОНКОМУ!

 

У зв’язку з нагальністю розгляду важливих для розвитку громади питань, відповідно до розпорядження міського голови від 07.05.2024 № 73-ОД «Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради» 10 травня 2024 року о 10 годині в приміщенні міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.


Повідомлення про початок роботи над проєктом

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ МІСЦЕВОГО ПЛАНУ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 

На виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України «Про управління відходами», відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 р. № 947 уповноважені виконавчі органи Буринської міської ради розпочали роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Буринської територіальної громади.

Місцевий план управління відходами – документ державного планування, що містить комплекс взаємозв’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма зацікавленими виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в населених пунктах в межах території територіальної громади з урахуванням принципів співробітництва органів місцевого самоврядування, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей.


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ВИКОНКОМУ!

 

На виконання плану роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на перше півріччя 2024 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 18.12.2023 № 268, відповідно до розпорядження міського голови від 23.04.2024 № 65-ОД «Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради» 25 квітня 2024 року о 10 годині в приміщенні міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради.


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ВИКОНКОМУ!

 

У зв’язку із нагальністю розгляду важливих для розвитку громади питань, відповідно до розпорядження міського голови від 17.04.2024 № 63-ОД «Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради» 18 квітня 2024 року о 10 годині в приміщенні міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.