Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

До Світлого дня

До Світлого дня – подарунки депутата

Депутат Буринської міської ради Оксана ЛАДУХА передала до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради святкові подарунки – паски.

Завдяки Оксані Вікторівні 17 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та проживають на території Буринської громади напередодні Великодня одержали до святкового столу гостинці.

Найбільше раділи діти, які проживають у цих сім’ях. 

В українських традиціях прийнято до Світлого дня робити добрі справи. Свято має прийти у кожну родину Буринської громади.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дорогі мої земляки!
Шановні мешканці Буринської громади!

Щиро вітаю Вас із Першотравнем – святом миру і праці!

Це – день трудівників, якими славиться Буринщина. Своєю невтомною працею вони прославляють наш край.

На грудях багатьох наших земляків сяють ордени і медалі за звитяжну роботу.

Нехай це чудове весняне, сонячне свято додасть нам упевненості у своїх силах, оптимізму, натхнення і творчої праці за дружньої підтримки у всіх починаннях.

Хай Першотравень принесе у кожну оселю щастя, здоров’я, весняне тепло, благополуччя і життєві гаразди.

Хай панує мир та злагода, а добробут наповнює кожен Ваш день.

З повагою

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА


Поповнення бюджету

Надійшли кошти за використання землі!

Завдяки принциповій позиції міської влади, особисто Буринського міського голови Віктора ЛАДУХИ, надійшли кошти від Державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 130)» за використання землі.

До бюджету Буринської міської ради надійшло 726 тисяч гривень від зазначеного підприємства за використання земель на території колишньої Дяківської сільської ради, яка тепер увійшла до складу Буринської територіальної громади. 

Через байдуже ставлення колишнього керівництво сільської ради до місцевого бюджету ці кошти не надходили. 

Сьогодні на території земель, належать «Підприємству Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 130)», що працює техніка фермерського підприємства «Натон».

«Буринська міська рада цілеспрямовано відстоювала і відстоюватиме інтереси громади. Тим більше, коли це стосується наповнення бюджету, а відтак – розвитку Буринщини», - зазначив Буринський міський голова.


Пошук кандидатів у присяжні

Буринська міська рада оголоує пошук кандидатів у присяжні
Буринського районного суду Сумської області

Мета: Затвердити список присяжних Буринського районного суду у кількості 15 осіб.

Підстава: подання ТУ ДСА України в Сумській області про затвердження списків присяжних для Буринського районного суду від 20.04.2021 №03-1015/21.

Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Буринського районного суду Сумської області, та виявили бажання бути присяжним, просимо подати до 31 травня 2021 року до Буринської міської ради за адресою: вул.Першотравнева 1, місто Буринь Сумська область.


Cоціальний захист населення

Обговорили питання торгівлі людьми

Працівники відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради на робочій нараді обговорили питання: «Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих і робота з ними».

Нарада проводилася з метою  підвищення рівня поінформованості населення  про причини торгівлі людьми, а також про шляхи убезпечення потрапляння до тенет торгівців людьми

Під час наради розглянуті поняття «торгівлі людьми» та основні групи елементів поняття торгівлі людьми, форми торгівлі людьми, відзнаки між нелегальною міграцією, шахрайством та торгівлею людьми.