Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Вшанували пам'ять Олега Брайченка

Поклали квіти до пам’ятника захисника Марїнки

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА вшанував пам'ять Олега Брайченка, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції

Молодший сержант Олег Брайченко похований на цвинтарі села Слобода, яка волею долі для хлопця стала рідною.

Загинув Олег 22 червня 2015 року від кулі снайпера, який обстрілював позиції батальйону, який розташовувався біля міста Мар’їнка Донецької області.

Посмертно О.Брайченко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

«О п’ятій ранку шість років тому перестало битися серце Олега Брайченка, - звернувся до присутніх під час покладання квітів Буринській міський голова Віктор Ладуха. – Олег, який виріс фактично сиротою, без вагань пішов у військо, і з честю захищав Батьківщину. Найближчим часом одна із вулиць Слободи буде носити ім’я Героя, щоб наші спадкоємці завжди пам’ятали про хоробрих і мужніх вояків».


День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Бережемо пам'ять про події воєнних років, - Віктор ЛАДУХА

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА взяв участь у заходах із нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

У заходах, які відбулися біля Братської могили воїнів Другої світової війни, взяли участь представники структурних підрозділів Буринської міської ради, організації ветеранів Буринської міської ОТГ, молодь, духовенство.

«Вісімдесят років тому наші діди-прадіди не рахувалися ні з чим: залишили свої родини і рушили захищати Україну. Коли розпочалася війна на Сході, наші хлопці також наслідували цей приклад: хто прямо з Майдану, хто з рідної домівки взявся до зброї. Символічно, що сьогодні зранку у селі Слобода ми вшановували пам’ять Олега Брайченка, який загинув шість років тому під Мар’їнкою. Дякую усім, хто береже пам'ять і про події вісімдесятирічної давнини, і про події новітньої історії. Дякую, усім родинам, які тоді зберегли заводи, фабрики, народне господарство, і тим, хто зараз допомагає воякам на Сході нашої держави. Низький уклін усім нашим дідам-прадідам і хай Господь Бог оберігає наші родини», – звернувся до учасників мітингу Буринський міський голова Віктор Ладуха.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за вашу благородну працю.

Усі ми зіткнулися зі складними викликами сьогодення, де першими у боротьбі за здоров’я стали саме медичні працівники. Ви вкотре показали свою доброту, гуманність, благородність і професіоналізм. Тисячам подарували найдорожче – життя, здоров’я, віру та надію.

Низький уклін вам за невтомну працю!

Бажаю завжди бути переможцями у боротьбі з недугами. Нехай сторицею повертається до вас добро, яке ви даруєте людям, а пацієнти нехай радуєть втішними новинами.

Хай у ваших домівках панують щастя і мир, супроводжують достаток у житті і багато чудових днів.

Міцного здоров’я, добра і благополуччя вашим родинам!

Дякуємо за вашу працю!

 

З повагою

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні мешканці Буринщини!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня.

Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.

Нехай ці зелені свята принесуть у ваш дім радість, любов, сімейний затишок, здоров’я і щастя!

Щоб у День Святої Трійці у житті додалось добро, щирість і успіх!

 

З повагою

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА


Ремонт інфраструктурних об‘єктів громади

Ми ремонтуємо важливі інфраструктурні об‘єкти у громаді, - Віктор Ладуха

У Буринській територіальній громаді поступово здійснюється ремонт об’єктів соціально-культурної сфери.

Розпочався ремонт Буринської публічної бібліотеки. Спершу замінили вхідні двері.

Після послаблення карантинних обмежень потік відвідувачів Буринської публічної бібліотеки суттєво збільшився. Із задоволенням приходять сюди школярі, які відвідують пришкільні майданчики.

Управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради, у віданні якого перебуває публічна бібліотека, сприяло виділенню коштів для ремонтних робіт.