Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

До уваги!

Повідомлення про обмеження розподілу природного газу

АТ «Сумигаз» повідомляє, що в зв'язку з заміною вимикаючих пристроїв на лінійній частині підземних газопроводів високого тиску, 20.09.2021р з 7-00 буде припинене газопостачання до населених пунктів: с.Степанівка, с.Слобода, с.Успенка, с.Воскресенка, с.Жуківка, с.Дмитрівка, с.Суховерхівка, с.Н.Сагарівка, с.Вознесенка, с.Чернеча Слобода, с.Хустянка, с.Біжівка, с.Сніжки, с.Ярове, с.Харченки.

Відновлення газопостачання буде проводитись згідно Правил безпеки систем газопостачання, після повного завершення ремонтних робіт.

Роботи заплановано з 20.09.2021р. по 24.09.2021р.
 


Вшанування пам’яті

Вшанували пам’ять Миколи Колота

На Алеї Героїв у Бурині вшанували пам’ять Миколи Колота, який сім років тому загинув у районі с. Побєда Старобільського району Луганської області.

3 вересня 2014 року рядовий М. Колот загинув під час обстрілу базового табору з території РФ з РСЗВ «Смерч».

Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Розділяємо біль втрати родини загиблого воїна та завжди пам’ятаємо своїх земляків, які віддали життя, захищаючи Незалежність та цілісність України. Адже, Герої не вмирають! Вони назавжди в наших серцях!


Соціальний захист

Взаємодія у сфері соціального захисту

З робочим візитом до Буринської територіальної громади завітали представники Конотопської районної державної адміністрації. Участь у заході взяли: начальник управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації Ірина ЗАЇКА та начальник відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету Буринської міської ради Наталія МАНДРИКА.

Учасники зустрічі обговорили низку питань щодо соціальної підтримки учасників АТО/ООС, молодих сімей, осіб та дітей з інвалідністю, запобігання домашньому насильству, протидії торгівлі людьми. Особливу увагу було приділено координації спільної діяльності. Обговорено організацію виконання програми соціального захисту населення та заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, сімей та окремих громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, всебічне сприяння в отриманні ними належних соціальних виплат та послуг.


Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям»

Благодійна акція «Монетки дітям»: 25 здавай – дітям допомагай!

З 1 по 30 вересня 2021 року за ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України «Таблеточки» проводять всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей. Мета – зібрати монети номіналом у 25 копійок та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.


Турнір з міні-футболу

Футбольний турнір – Дня визволення Буринщини від нацистів

5 вересня 2021 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям в с.Успенка відбувся турнір з міні-футболу серед аматорських команд приурочений  Дню визволення Буринщини від нацистів. 

У змаганнях взяли участь 2 команди з м. Буринь(ФК "Буринь" та "ДПРЧ-18"), с.Успенка, с.Жуківка, с.Хустянка та с.Нові Вирки.