Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Вакансії

Дата оголошення 27.08.2018р.

Оголошення про проведення конкурсу на вакантні посади

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду провідного спеціаліста загального відділу апарату виконавчого комітету Буринської міської ради.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Претенденти на зайняття вакантної посади повинні знати Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та вільно володіти державною мовою та вміти працювати на комп’ютері в режимі користувача з основними програмами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Буринської міської ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • декларацію кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій або місцевого самоврядування (охоплює попередній рік) в електронному вигляді;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 • копію трудової книжки.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення. За довідками та отриманням додаткової інформації звертатися за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 1, тел.2 17 54.

Конкурс на вакантну посаду провідного спеціаліста загального відділу апарату виконавчого комітету Буринської міської ради відбудеться 03.10.2018 о 10 годині у залі засідань Буринської міської ради.


Дата оголошення 28.08.2018р.

Оголошення про проведення конкурсу та прийом документів від претендентів

Буринська міська рада оголошує конкурс на посаду директора Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Г.П.Головенського Буринської міської ради Сумської області. Місцезнаходження закладу: вул.Шкільна, 1 с.Успенка, Буринського району, Сумської області.

До участі у конкурсі на посаду директора Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Г.П.Головенського Буринської міської ради Сумської області, згідно з частиною 2 статті 24 Закону України «Про загальну середню освіту», допускаються особи, які є громадянами України, мають вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради за адресою: м. Буринь, вул. Зарічна, 76Б протягом 30 календарних днів із дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Телефон для довідок – 2-12-65.

 

Графік
проведення конкурсу на вакантну посаду

з/п

Орган, що оголосив конкурс.

Розпорядчий документ

Назва вакантної посади

Дата та час проведення

1.

Управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради

Рішення сесії міської ради сьомого скликання від 22.08.2018 року

Директор Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Г.П.Головенського Буринської міської ради Сумської області

27.09.2018

о 10.00 год.