Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Вакансії

Опубліковано 24.12.2019


Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантні посади начальника відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради та головного спеціаліста відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради (розпорядженняміського голови від 23.12.2019 № 116-ОД).

До участі у конкурсі на начальника відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 4 років.

До участі у конкурсі на головного спеціаліста відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Претенденти на зайняття зазначених вище вакантних посад повинні знати Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про оренду державного і комунального майна», «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності» вільно володіти державною мовою та вміти працювати на комп’ютері в режимі користувача з основними програмами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Буринської міської ради такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій або місцевого самоврядування (охоплює попередній рік) в електронному вигляді;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • копію трудової книжки.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення. За довідками та отриманням додаткової інформації звертатися за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 1, тел.: 2 17 54.