Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

Пароль



Не пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери









ЗАКРІПЛЕННЯ ДЕПУТАТІВ ЗА ОКРУГАМИ

 

СПИСОК

депутатів Буринської міської ради сьомого скликання,

закріплених за територіальними округами

№ округу

Межі округу

Прізвище, ім’я, по батькові депутата, закріпленого за територіальним округом

1

2

3

1

вулиці: Миколи Безрукова, Польова, Василя Стуса, Кутузова, Лікарняна, Двір Заводу

Мельник Віктор Олександрович

2

вулиці: Котляревського, Толстого, Тургенєва, Некрасова, 1 Молодіжна, 2 Молодіжна, Яблунева, Григорія Базими, Привокзальна

Підгайний Володимир Миколайович

3

вулиця Великозахватівська від № 100 до кінця вулиці

Калінович Тетяна Дмитрівна

4

вулиці: Кооперативна, Михайлівська, Мічуріна, Заводська, Городоцька

Кардаш Віктор Іванович

5

вулиці: Чехова, Поляна, Трудова, Гетьмана, Прасолова

Кругляк Іван Васильович

6

вулиці: Свободи, Набережна, Тичини

Кусовнік Віктор Миколайович

7

вулиці: Центральна, Франка, Нова

Серженко Ігор Юрійович

8

вулиці: Паркова, Пирогова, Павлова, Садова, Архітектора Григор'єва, Лучицького

Бондаренко Віктор Іванович

9

вулиці: Д. Бєдного, Чашанська, Великозахватівська (до № 100),

Тюріна Людмила Миколаївна

10

вулиці: Ковпака, 121 Стрілкової дивізії, Паризької Комуни, 40 років Перемоги, Степова

Юрченко Микола Михайлович

11

вулиці: Вознесенська, Першотравнева (до дамби) Ринкова;

площа Першотравнева, провулок Вознесенський

Мазнов Едуард Дмитрович

12

вулиці: Макаренка, Лесі Українки

Науменко Олег Леонідович

13

вулиця Зарічна

Подольчак Василь Васильович

14

провулок Горького

Зікратий Олександр Анатолійович

15

вулиці: Шилівська, Суворова, Верзанська, Шкільна

Борсай Ірина Іванівна

16

вулиці: Олександра Довженка, Вишнева, 8 Березня

Аксакова Олена Францівна

17

вулиці: Лисаківська, Богдана Хмельницького, Пушкіна, В’ячеслава Чорновола

Ладуха Оксана Вікторівна

18

вулиці: Шевченка, Г. Головенського, Олександрівська

провулок Г. Головенського

Фінцева Світлана Григорівна

19

вулиці: Першотравнева (від дамби до кінця вулиці), Великохутірська

Ракоєд Марина Олександрівна

20

вулиці: Дронівська, Поліська, Вільчанська, Єсеніна, Сухинівська, Марко Вовчок

Озерчук Юлія Вікторівна

21

вулиці: Малиновського, Чайковського, З.Космодем’янської, Гагаріна, Тімірязєва, Матросова, Чкалова

Дениско Наталія Олексіївна

22

вулиці: Миру, Ватутіна, Лермонтова, Василя Симоненка, Пилипа Орлика

Дворніченко Володимир Іванович

23

вулиці: Гоголя, Кобзаря, Чернишевського;

провулки: Гоголя, Кобзаря, Белінського

Распутько Анатолій Анатолійович

24

вулиця Незалежності

Горох Софія Олексіївна

25

вулиця Новоселівська

Пазуха Володимир Анатолійович

26

вулиці: Прорізна, Петра Калнишевського, Залізнична, Клепальська

площа Привокзальна,

ст. Путивль, 49 км.

Домашенко Юрій Миколайович