День міста 2019

Буринь відзначила свій 627-ий День народження

10 серпня  наше місто Буринь гостинно зустрічало жителів та гостей міста на святкування свого Дня народження.

З самого ранку бажаючі мали змогу відвідати виставку домашніх тварин, виставки творчих робіт буранців та гостей міста, взяти участь у спортивних змаганнях з волейболу, міні-футболу шахів та армреслінгу. Для найменших учасників свята відбувались різноманітні конкурси, ігри, майстер-класи, інтерактивні розваги, працювали фото-зони. Для всіх присутніх звучала приємна музика та працювала святкова торгівля.

Чарівні мелодії української пісні подарували присутнім колективи з усієї області – учасники обласного національно-патріотичного свята «Вишивана моя Україна!», яке урочисто відкрив міський голова Віктор Ладуха.

А ввечері відбулась святкова концертно-розважальна програма за участю солістів і гуртів-учасників відомих телевізійних шоу-програм. Глядачі мали змогу побачити шоу світлових барабанів, світло-піротехнічне шоу, виступ ілюзіоніста та добре розважитись на святковій дискотеці. І звичайно  ж вся Буринь із захопленням спостерігала за вже традиційним подарунком міського голови – заворожуючим феєрверком, що розсипався різнокольоровими вогниками на нічному небі святкового міста.

День міста цього року, як  і завжди, вдався на славу. Велика заслуга в цьому всіх структурних підрозділів апарату виконавчого комітету ради та її комунальних установ. В котре міська рада довела, що може зробити гарну справу для своєї громади власними силами, без підтримки районної влади.

Апарат виконавчого комітету міської ради