До уваги членів виконавчого комітету!

13 серпня 2019 року о 14 годині у залі засідань Буринської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:

1. Про про стан підготовки закладів освіти Буринської міської ради до нового 2019-2020 навчального року.

Домашенко В.М.

-

начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради

2. Про роботу комунального закладу Буринської міської ради «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю».

Ходенко С.П.

-

директор комунального закладу Буринської міської ради «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»

3. Про затвердження Паспорту приміського автобусного маршруту та встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів

Бондаренко Б.М.

економіст КП «Буринь-теплосервіс»

4. Про призначення КП «Буринь-теплосервіс» тимчасовим виконавцем пасажирських перевезень.

Іваненко О.А.

-

керуюча справами виконавчого комітету (секретар виконавчого комітету) міської ради

5. Про вивчення попиту населення на перевезення.

Іваненко О.А.

-

6. Про затвердження висновку органу опіки і піклування щодо встановлення опіки над Кудрявською В.Д. та призначення  Сіденко О.Д. її опікуном.

Усенко В.Ф.

-

начальник відділу правового забезпечення апарату виконавчого комітету міської ради

7. Про затвердження протоколу міської комісії з питань використання  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання  житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм  виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,осіб з їх числа.

Сергієнко О.П.

-

директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради

8. Про надання дозволу на видалення дерев.

Бєлоус О.А.

-

провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства апарату виконавчого комітету міської ради

9. Про надання одноразової грошової допомоги на лікування жителям Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

-

начальник відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету міської ради

10. Про надання допомоги на поховання.

-

11. Про надання одноразової грошової допомоги при народженні дитини. Доповідає:

-

12. Про накладання адміністративного стягнення на Мамедова С.Г. за порушення правил реєстрації місця проживання.

-

провідний спеціаліст відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету міської ради

13. Про накладання адміністративного стягнення на Ковальову С.С. за порушення правил реєстрації місця проживання.

-

14. Про накладання адміністративного стягнення на Овод В.В. за порушення правил реєстрації місця проживання.

-

15. Про накладання адміністративного стягнення на Пасевіна В.І. за порушення правил реєстрації місця проживання.